Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Notiks Robotikas sezonas noslēguma pasākums

Notiks Robotikas sezonas noslēguma pasākums
Foto: Ģirts Gertsons
19.05.2016 11:19

liepajniekiem.lv

Sestdien, 21. maijā, pulksten 10.00 Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē (Kr. Valdemāra ielā 4), 2. stāva zālē, notiks Robotikas sezonas noslēguma pasākums, portālam pastāstīja Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste  Simona Laiveniece.

Sacensību ietvaros notiks sacensības Liepājas pilsētas skolu 2. –  12. klašu skolēniem, kā arī darbnīcas skolēnu vecākiem un draugiem, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un citiem interesentiem. Pasākuma mērķis ir radīt interesi par eksaktajām zinātnēm, programmēšanu un robotiku.

Programmā būs robotu līnijsekotāju ātrumsacīkstes, robotu sumo cīņu turnīrs, FLL Trash Trek misiju izpilde. Sacensību dalībnieku līdzjutējiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās robotikā, matemātikā un mehatronikā. Ikviens varēs iemēģināt spēkus robotu vadīšanā un programmēšanā.

Informācijas tehnoloģiju studiju programmas direktors Dzintars Tomsons atzīst tehnoloģiju nozīmi mūsdienu cilvēku dzīvē: ”Mūsdienās, pieaugot tehnoloģiju nozīmei un pieejamībai sabiedrībā, jānodrošina skolas bērnu un jauniešu savlaicīga sagatavošana to izmantošanai un jārada vismaz daļai no viņiem interese par tehnoloģiju radīšanu, kļūstot par inženieriem. Roboti un to programmēšana ir tikai vieni no tehnoloģiju veidiem.”

Dalība robotikas sezonas noslēguma pasākumā ir bez maksas un uz to ir aicināti visi interesenti.                       

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli