Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

“Pūces un pūčulēni” bērnu izpildījumā

“Pūces un pūčulēni” bērnu izpildījumā
Foto: “Varavīksne”
09.10.2018 15:11

liepajniekiem.lv

11.oktobrī pulksten 17 bibliotēkā ”Varavīksne” atklās izstādi ”Pūces un pūčulēni”, portālam vēstīja bibliotēkas vecākā bibliotekāre Aija Jansone.

Pūcītes darinājuši un radījuši radošās pilnveides studijas ”Mākslas Pasāža RADI” bērni. Izstādē kopumā skatāmas 48 pūcītes dažādās tehnikās: grafiskā, jauktā un gleznieciskā. Bērni iedvesmojušies no dažādām dabas grāmatām un pasaku tēliem, visu apvijot ar savu iztēli un mākslinieciskajām prasmēm. Darbi tapuši mazākās un vidējās grupas izpildījumā.

Radošās pilnveides studijas ”Mākslas Pasāža RADI” vadītāja Ilze Elizabete Rasa atzīst: ”Mūsu studija šogad nosvinēja četru gadu jubileju. Piedāvājam interešu izglītību bērniem, mākslas nodarbības dažādās tehnikās. Arī pieaugušajiem piedāvājam mākslas nodarbības, neformālo izglītību”.

Bibliotēka ”Varavīksne” piedalās LNB Bērnu literatūras centra veidotā lasīšanas veicināšanas programmā ”Grāmatu starts”, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību. ”Grāmatu starta” simbols ir Pūcīte, un bibliotēkā notiek izglītojošas, radošas, attīstošas Pūcīšu skolas nodarbības, bērniem kopā ar vecākiem, kurās interaktīvi darbojoties, tiek iepazīta bibliotēka un grāmata. Grāmatas ir neaizstājamas, lai izaugtu gudra, zinātkāra, izglītota un veiksmīga nākamā paaudze. 

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli