Trešdiena, 23. septembris Vanda, Veneranda, Venija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Raidījums “Tunelis” pirmās sezonas izskaņā

Raidījums “Tunelis” pirmās sezonas izskaņā
07.07.2006 17:17

0

Jau pagājis gandrīz pusgads, kopš “Rietumu radio” ēterā savu skanējumu uzsāka raidījums “Tunelis”, kurš informē par Liepājas jaunajām mūzikas grupām un to aktivitātēm. Arī paši projekta vadītāji nav aprobežojušies tikai ar jauno talantu pozicionēšanu ētera viļņos, bet centušies rast iespēju grupām arī uzstāties publikas priekšā. Vasarā “Tuneļa” veidotāji dosies pelnītā atvaļinājumā, lai, izvērtējot padarīto, rudenī atkal varētu sākt darbu, popularizējot jaunos mūziķus.

Raidījums “Tunelis” ēterā skan katru otro otrdienu ar atkārtojumu svētdienās, un uz šāda raidījuma nepieciešamību vislabāk norāda pirmā pusgada laikā uz “Rietumu radio” atnesto vai kā citādi atgādāto jauno grupu ierakstu skaits. “Jau pirmajā mēnesī sapratām, ka pašiem mūziķiem par to būs interese. Cits ceļš, kā atrast savu klausītāju, varētu būt visai sarežģīts, jo radiostacijas, arī “Rietumu radio”, veidojot savu patstāvīgo programmu, vadās pēc noteiktiem kritērijiem, bet “Tunelis” dod vismaz kaut kādu iespēju jaunajiem izskanēt plašākā auditorijā,” uzskata viens no projekta vadītājiem Raivis Ciekurzis.
Raidījums “Tunelis” sarīkojis arī vairākus jauno grupu koncertus klubā “Pablo”, tāpat, sadarbojoties ar citiem pasākumu rīkotājiem, ir rasta iespēja jaunajiem mūziķiem uzstāties publikas priekšā. “Citādi veidojas tāds kā apburtais loks – kamēr jaunos neviens nezina, viņus nekur arī neaicina spēlēt, bet kā tu lai kļūsti pamanīts bez koncertiem vai dziesmām radiostacijās,” retoriski jautā mūziķis Gints Meļķis, kurš gados jaunākajiem kolēģiem nereti palīdz ar padomu.
Raivis norāda, ka pagaidām padarītais uz kopējā fona varbūt neliekas nekas liels, tomēr darbs projektā ieguldīts gana liels. “Lielākoties viss balstās uz tīru entuziasmu – gan no mūsu puses, gan arī no pašiem mūziķiem. Diemžēl mūsu centieni neko daudz nenozīmē, jo visa pārējā infrastruktūra nav labvēlīga jauno grupu attīstībai. Nevar jau īsti pārmest publikai, tomēr pārlieku lielā aizraušanās ar “talantu fabrikantiem” un tamlīdzīgu masu produkciju reizēm liek uzdot jautājumu – vai tas, ko mēs darām, ir tā vērts? Ne jau nu gluži cīņa ar vējdzirnavām, bet uz to pusi gan,” veselīgi skeptisks ir Raivis.
“Rietumu radio” dīdžejs un mūziķis Emīls Dreiblats uzskata, ka jauno grupu spēlētajā mūzikā ir jūtama patīkama daudzveidība, kāda varbūt nebija vērojama pirms gadiem desmit. “Dzirdētas patiešām labas lietas, un prieks, ka Liepājā ir grupas, no kurām varam gaidīt lielas lietas nākotnē. Svarīgi būtu, lai jaunie neapstātos pirmo grūtību priekšā, bet var arī saprast tos, kuri agrāk vai vēlāk atmet mūzikai ar roku un pievēršas kam citam – cik tad ilgi spēlēsi tikai draugu lokam. Gribas taču izsisties uz āru,” domā Emīls.
“Tuneļa” veidotājiem sadarbībā ar būvfirmu “Knauf” pavasarī izdevās sarīkot pirmo konkursu jaunajām grupām, kur galveno balvu – iespēju profesionālā studijā ierakstīt vienu dziesmu – izcīnīja grupa “Habemus”. “Viņi noteikti ir vieni no tiem, kas jau pamazām varētu atbrīvoties no jauno statusa. Tomēr arī tas nav viegls process. Katrs nākamais solis būs arvien grūtāks. Labi, ka Liepājā beidzot ir profesionāla ierakstu studija – “FM Sound Studio” un liepājniekiem vairs nav jābrauc uz Rīgu. Tomēr lētāk. Pirms gadiem desmit ieraksta laiks profesionālā studijā bija labākais, ko jaunie varēja vēlēties, un domāju, ka nekas daudz nav mainījies arī tagad. Protams, ir jau tādas grupas, kas bez lieka sasprindzinājuma var samaksāt tos simts latus un veikt ierakstu, bet pārsvarā reti kurš mūzikai var atļauties tērēt tik, cik pats vēlas,” uzskata Emīls.
Iespēja salīdzināt savu sniegumu ar citām jaunajām grupām ir viens no lielākajiem ieguvumiem tām apvienībām, kuras tikušas “Tuneļa” apritē. “Viņi tiek pie iespējas uzspēlēt ar labu aparatūru, publikas priekšā, un tā vislabāk var novērtēt, kas izdarīts pareizi, bet kur vajadzētu piestrādāt vai ko pamainīt. Vari mēnešiem sēdēt savā pagrabā un mēģināt, kamēr tulznas uz rokām metas, un tas būs tikai labi, bet šādi koncerti reizēm var atsvērt neauglīgos pūliņos pavadītas stundas mēģinājumos,” uzskata Gints.
Vasarā raidījums “Tunelis” radio ēterā neskanēs, tomēr tā veidotājiem darba būs pilnas rokas. Projektu ievērojuši festivāla “Liepājas dzintars” rīkotāji, un sešām Liepājas jaunajām grupām būs iespēja uzstāties šajā festivālā, bet trīs kāps uz jubilejas festivāla lielās skatuves un izpildīs aizgājušo laiku “Liepājas dzintara” laureātu kompozīcijas savā versijā. Turklāt trīs labākās grupas saņems balvu – apmaksātu laiku ierakstu studijā. Kāda būs raidījuma “Tunelis” nākotne, rādīs laiks, tomēr nepieciešamība palīdzēt jaunajām grupām mīt nebūt ne līdzeno un gludi asfaltēto taciņu pretī savam klausītājam ir pietiekami vērtīgs darbs, lai to nepamestu pusceļā.

Andrejs Gradinārovs,
grupas “Andretty” vokālists:
Tas ir baigi forši, ka pastāv raidījums “Tunelis”, jo jaunajām grupām nav daudz iespēju sevi parādīt. Un nav jau jēgas uzstāties, ja klausītāji nepazīt dziesmas. Mēs, grupas “Andretty” dalībnieki, esam spēlējuši “Tuneļa” rīkotajā pasākumā mūzikas klubā “Pablo”, savukārt “Rietumu radio” ēterā skan divas mūsu dziesmas “Paliksim” un “Zvaigžņu pārdevējs”, kuras jauno grupu topā grozās pirmajā pieciniekā. Tops noteikti mūziķos rada azartu, var mudināt citus iesaistīties balsot. Arī pats vienreiz esmu balsojis.
Esam ierakstījušas vēl jaunas dziesmas, kuras plānojam iesniegt radio. Ar raidījumu “Tunelis” un publicitāti laikrakstā “Kurzemes Vārds” esam kļuvuši pazīstamāki. Vairāki mani skolasbiedri ir nākuši klāt un teikuši, ka dzirdējuši manas dziesmas. Citi atkal prasa, vai es nezinot tādu grupu “Andretty”, vai arī interesējas, vai es tiešām esmu šīs grupas solists.
Grupai ir bijuši vairāki piedāvājumi spēlēt, bet diemžēl no tiem atsakāmies, jo trūkst mēģinājumu telpu vai arī par tām tiek prasīta liela īre, tādēļ nevaram bieži sanākt kopā un trenēties. Taču šī iemesla dēļ mēs nedomājam apstāties. Nevēlamies spēlēt uz mazām skatuvēm, bet domājam par uzstāšanos lielos koncertos. Muzicēšanu mēs uztveram nopietni, tā mums nav tikai hobijs. Pašlaik esam pieteikušies festivāla “Tu esi pamanīts” Kurzemes novada atlases konkursā.
Domāju, ka raidījumu “Tunelis” noteikti vajadzētu turpināt, būtu labi, ja tas skanētu ne tikai katru otro, bet visas otrdienas, kā arī jauno mūziķu skaņdarbi ēterā tiktu raidīti arī ārpus šī raidījuma. Grupas, kuru dziesmas skan raidījumā, visas ir zināmas, cits citam esam draugi, ne konkurenti. Ir mūziķi, kas spēlē vairākās apvienībās. Būtu ļoti jauki, ja “Tunelis” biežāk rīkotu koncertus ar jauno grupu uzstāšanos.

Aleksandrs Krasavins,
grupu “Habemus” un “Outside” ģitārists:

Ar projektu “Tunelis” jaunajām grupām bija iespēja uzspēlēt – divi koncerti notika mūzikas klubā “Pablo” un viens pie tirdzniecības centra “Sala XL”. Bet skatītājiem bija iespēja uzzināt, kas jauns mūzikas jomā notiek Liepājā un rajonā. Klausītāji var spriest par grupām, kura no tām ir interesantāka. Man ir prieks, ka grupas “Hamemus” un “Outside” ar savām dziesmām iekļuvušas ne tikai šajā, bet arī labāko skaņdarbu “Top 13”.
Ļoti vērtīgs bija “Rietumu radio” rīkotais un firmas “Knauf” atbalstītais jauno grupu konkurss Latviešu biedrības namā, kur uzvarēja “Habemus”. Mums bija iespēja ierakstīt dziesmu “Tikai neaizlidot”, kura pašlaik skan radio. Esam kļuvuši pazīstamāki, citi pat saka, ka “Habemus” no jaunajām grupām ir visredzamākā. Pašlaik mūsu plānos ir piedalīties konkursā “Tu esi pamanīts”.
Labi klājas arī grupai “Outside”, kurai izveidojies stabils sastāvs. Pēdējos mēnešos mums ir radušās daudzas jaunas dziesmas, bijusi iespēja vairākas reizes uzstāties klubā “Fontaine Palace”. Par savu spēlēto mūziku esam dzirdējuši atzinīgus vārdus.
Manuprāt, būtu labi, ja nākamajā sezonā raidījums “Tunelis” skanētu biežāk. Vēlētos arī festivālu, kurā jaunajām grupām būtu iespēja sevi parādīt lielākai publikai.

Ilmārs Strakšs,
grupas “No Title” solists:

Raidījums “Tunelis” jaunajām grupām bija kā atspēriena punkts. Mums bija iespēja sniegt koncertus mūzikas klubā “Pablo” un Latviešu biedrības namā, kā arī pastāstīt par sevi laikrakstā “Kurzemes Vārds”. Vairāki ļaudis pirmo reizi uzzināja, ka es arī darbojos grupā. Esam kļuvuši pazīstami. Daudzi nāk klāt un saka, ka forši spēlējam. Tomēr atzīstam, ka mums vēl daudz jāmācās. Prieks, ka divas mūsu dziesmas – “Klau” un “Vai ir mīlestība” –iekļuvušas “Tuneļa” topā.
Īpaši lielu paldies es gribu teikt vienam no raidījuma veidotājiem Gintam Meļķim, kurš ar saviem padomiem mums daudz palīdzējis. Arī ar pārējiem “Tuneļa” vadītājiem grupai izveidojusies ļoti laba sadarbība.
Runājot par ieteikumiem raidījumam “Tunelis”, vēlētos, lai tas būtu garāks, jo tā stunda ļoti ātri paiet.

Ronalds Krūms,
grupas “Vain” solists:

Protams, ir vajadzīgs tāds projekts kā “Tunelis”. Pozitīvi ir tas, ka jaunajām grupām bija iespēja sevi parādīt plašākai publikai. Ikviens cilvēks no malas varēja nākt skatīties koncertus, novērtēt apvienību sniegumu. Arī mēs, mūziķi, uzstājoties “Pablo” un Latviešu biedrības namā, kurā bija sanākuši solīdi tērpti ļaudis, guvām jaunus iespaidus. Vairāki pazīstami cilvēki mums ir nākuši klāt un jautājuši, kad atkal būs kāds mūsu koncerts un sacījuši, ka labi nodziedājām, kaut arī mūsu muzicēšanas stils nav no tiem populārākajiem. Mēs apzināmies, ka par supergrupu nekļūsim, bet mums ir iespēja uzstāties un vecumdienās būs ko atcerēties.
Pašlaik plānojam sarakstīt pēc iespējas vairāk dziesmu un izmantot jebkuru izdevību uzspēlēt. Vēlētos, lai “Tunelis” rastu iespēju rīkot vēl biežāk un vērienīgākus koncertus ar jauno grupu piedalīšanos. Labi ir arī tas, ka par jaunajām grupām var izlasīt laikrakstā “Kurzemes Vārds”, un, piemēram, vecāka gadagājuma ļaudis, kas mūsu pazīst un kas neapmeklē mūzikas klubus, var uzzināt, ka mēs darbojamies kādā grupā.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz