Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Skolēni iejūtas bankas drošības speciālista lomā

Skolēni iejūtas bankas drošības speciālista lomā
Foto: No skolas arhīva
28.03.2017 10:21

liepajniekiem.lv

J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola iesaistījusies “Swedbank” praktisko mācībstundu programmā “Dzīvei gatavs”, informē izglītības iestādes direktore Inta Freiberga.

Vairākos mācību priekšmetos pie 11.klases skolēniem uzaicinātā AS “Swedbank” pārstāve iepazīstinājusi skolēnus par drošības pasākumiem, veicot pirkumus internetā. Skolēni iejutušies bankas drošības speciālista lomā un kritiski izvērtējuši, kā atbilstoši rīkoties dažādās ikdienas situācijās, rīkojoties ar naudu interneta vidē. Rezultātā skolēni uzzinājuši dažādus norēķinu veidus un to drošas lietošanas īpatnības, kā arī prasmi identificēt naudas izkrāpšanas mēģinājumus.

“Swedbank” praktisko mācībstundu programma “Dzīvei gatavs” piedāvā skolām aicināt bankas darbiniekus uz matemātikas, ekonomikas, angļu valodas un informātikas stundām pie 11.klašu skolēniem, kurās līdztekus mācību programmā paredzētās tēmas apgūšanai bankas darbinieks ar praktiska uzdevuma palīdzību sniedz priekšstatu par kādu konkrētu profesiju, kurā attiecīgās zināšanas tiek izmantotas. Programmas mācību saturu, kas balstīts kompetenču attīstības pieejā, atzinīgi novērtējis Valsts Izglītības satura centrs.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli