Sestdiena, 29. februāris

“ZZ Čempionāta” pusfināls Liepājā šogad būs atklāts visiem interesentiem

“ZZ Čempionāta” pusfināls Liepājā šogad būs atklāts visiem interesentiem
Foto: publicitātes
01.03.2017 13:32

liepajniekiem.lv

10. un 11.maijā stadionā “Daugava”norisināsies Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos ”ZZ Čempionāta” viens no trim pusfināliem, informē “ZZ Čempionāta” sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Vasiļjeva.

Pirmo gadu “ZZ Čempionāta” pusfināls būs atklāts visiem pilsētas iedzīvotājiem, jauniešiem, ģimenēm ar bērniem un aktīva dzīvesveida piekritējiem. Tā tika ziņots šodien notikušajā mediju un skolas pārstāvju pasākumā, kas norisinājās Jauniešu mājā, ”ZZ Čempionāta” 11.sezonas Latvijas tūres ietvaros, ar Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka Viļņa Vitkovska līdzdalību.

”Veselīga vide Liepājas skolās, aktīvi, radoši un mērķtiecīgi jaunieši ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm, kas mudina Liepājas domi kārtējo gadu atbalstīt un iesaistīties ”ZZ Čempionāta” pusfināla posma norisē Liepājā. ”ZZ Čempionāts” ir ne tikai sacensības par balvām, bet spēles iemāca arī tik svarīgas vērtības kā cieņu, izcilību, toleranci vienam pret otru, kā arī iemāca skolēniem darboties kā vienotai komandai, kas neapšaubāmi noder ikvienam jaunietim tālākajās dzīves gaitās,” norāda Vilnis Vitkovskis.

”ZZ Čempionāta” komanda kopā ar Latvijā populāru mūziķi, hiphop izpildītāju Denisu Stepanovu šodien viesojās arī Liepājas skolās, par ”ZZ Čempionātu” stāstot un iedvesmojot bērnus un jauniešus Liepājas 7.vidusskolā un Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolā. Kopumā trīs nedēļu laikā spēļu komanda viesosies vairāk nekā 10 pilsētās, apciemojot vairāk nekā 25 skolas dažādos Latvijas reģionos.

”ZZ Čempionāts”, kas ik gadu klātienes un tiešsaistes aktivitātēs iesaista ap 25 000 skolēnu un kopumā 400 000 Latvijas iedzīvotāju, 2017. gadā solās būt vēl iespaidīgākas, ietverot vairākas patīkamas pārmaiņas. Pieteikties dalībai 11. sezonā ir aicināti visi Latvijas 1. – 12. klašu skolēni līdz šī gada 13. martam, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu. Pusfināli, kas norisināsies Daugavpilī, Valmierā un Liepājā, tagad būs atklāti visiem jauniešiem un ģimenēm ar bērniem, tiem, kas vēlas gan paši iesaistīties aktivitātēs, gan atbalstīt savus skolas biedrus vai draugus. Papildus fiziskajiem pusfināliem norisināsies arī digitālais pusfināls, kas ļaus daudz lielākam komandu skaitam cīnīties par ceļazīmi un ”ZZ Festivālu”.

Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos ”ZZ Čempionāta” galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu un radošu dzīvesveidu jauniešu vidū. ”ZZ Čempionātu” jau 11 gadus atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums ”Tele2” un ”Zelta Zivtiņa”. 2016. gadā pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgajām pilsētām Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju.  

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli