Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Liepājas Universitātes Atvērto durvju diena atcelta

Liepājas Universitātes Atvērto durvju diena atcelta
Foto: Liepājas Universitāte
06.03.2020 13:34

Liepājas Universitāte

14. martā no pulksten 11.00 līdz 13.00 Liepājas Universitātē notiks Atvērto durvju diena, kurā ikviens interesents varēs uzzināt informāciju par studiju iespējām, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par studiju saturu un procesu.

Interesenti varēs tikties ar Dabas un inženierzinātņu, Humanitāro un mākslas zinātņu, Pedagoģijas un sociālā darba, kā arī Vadības un sociālo zinātņu fakultāšu pārstāvjiem, studiju programmu direktoriem un studentiem, lai saņemtu informāciju un atbildes uz jautājumiem par sev interesējošo studiju programmu. Būs arī iespēja saņemt konsultācijas par uzņemšanas noteikumiem, studiju maksu un kredītiem.

Liepājas Universitātes studiju prorektore Māra Zeltiņa akcentē: ”Ir vērts nākt un iepazīties ar esošajām un jaunajām studiju programmām, to piedāvātajām iespējām. Jaunas ir visu līmeņu skolotāju programmas – pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības, bakalaura, maģistra un doktora programmas. Jautājumus par studentu pieteikšanos un atlasi jaunajā otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā skolotāju kvalifikācijas ieguvei viena gada laikā varēs uzdot nodibinājuma ”Iespējamā misija” pārstāvei. Jaunums ir arī kopā ar Ventspils Augstskolu izveidotā bakalaura programma ”Viedās tehnoloģijas”, kas tiks īstenota universitātē un darba vidē. Mums ir ko piedāvāt, ar to vajag iepazīties!”

Atvērto durvju dienā visi interesenti ir laipni gaidīti Liepājas Universitātes Lielajā ielā 14, 1. stāva foajē. Būs iespēja arī iegriezt Laimes ratu un laimēt vērtīgas balvas.

Tiekamies Liepājas Universitātē!

06.03.2020 13:34

Liepājas Universitāte

Dalies ar šo ziņu

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli