Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Vēsturniece savā laikā un vietā

Vēsturniece savā laikā un vietā
Foto: Egons Zīverts
05.10.2017 18:30

"Kurzemes Vārds"

Visa nedēļa aizritējusi Skolotāju dienas zīmē. Svinīgā sarīkojumā godināti gada skolotāji, Kvalitātes balvas saņēmušas skolas par izciliem sasniegumiem mācību darbā, kas, protams, arī ir izcilu skolotāju nopelnītas. Kā pierādījums pedagogu daudzpusībai notiek izstāde “Ko prot skolotājs?” un erudīcijas konkurss.

Viena no skolotāju saimes ir J. Čakstes 10. vidusskolas vēsturniece Irisa Otrupe, kura saņēma balvu nominācijā par mūža ieguldījumu. Taču viņa nebūt negrasās dusēt uz mūžā nopelnītiem lauriem. I. Otrupe turpina gan savu priekšmetu mācīt, gan strādāt vēl vienā savā lolojumā – skolas muzejā.

Skolēni par Irisu Otrupi saka: “Viņa ir saprotoša, izpalīdzīga, un, galvenais, viņas stundas nekad nav garlaicīgas, tās norit uzticēšanās atmosfērā. Skolotāja ir zinoša savā mācību priekšmetā, viņa daudz stāsta par tādām lietām, kas nav grāmatā aprakstītas, ved mūs uz dažādām izstādēm un valsts mēroga pasākumiem. Tas ir viens no skolotājas darba stiliem –, runājot par vēstures stundas tēmu, pieskarties konkrētajam laikam un notikumam daudz plašāk. 

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 6. oktobra numurā.

#kvards-20171006-09#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)