Ceturtdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Liepājas atklātā amatieru futbola čempionāta kalendārs

Liepājas atklātā amatieru futbola čempionāta kalendārs
17.10.2015 10:47

liepajniekiem.lv

07.11.2015
10:00 PĀVILA DRAUDZE 5:8 LJK
11:00 LATTELECOM 3:2 BLUE SHOCK RACE
12:00 ZVEJNIEKS 0:5 RUCAVA
13:00 UPTK 5:13 TEM
14:00 MEDZE 5:4 GALAKSIS N
15:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 6:2 LESJOFORS
08.11.2015
10:00 HIDROLATS 2:6 RAVEN/SIMPRO
11:00 NĪCA  2:4 MOLS L
12:00 EKO KURZEME 4:3 PRIEKULE
13:00 A.E.PARTNER 4:5 GROBIŅAS PAG.
14:00 RK METĀLS 4:3 COMPAQPEAT
15:00 UPTK 5:1 LESJOFORS
14.11.2015.
10:00 GROBIŅAS PAG. 5:2 PĀVILA DRAUDZE
11:00 MEDZE 4:5 MOLS L
12:00 CLASSIC 6:2 DEPO – 14
13:00 RTMETALS.LV 2:0 KURSAS PUTNI
14:00 NĪCA 3:8 GALAKSIS N
15:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 9:6 TEM
15.11.2015
10:00 MEDZE 5:1 BLUE SHOCK RACE
11:00 LATELECOM 7:3 COMPAQPEAT
12:00 CLASSIC 4:5 PRIEKULE
13:00 ZVEJNIEKS 3:7 LJK
14:00 PĀVILA DRAUDZE 4:5 RUCAVA
15:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 5:10 UPTK
21.11.2015.
10:00 HIDROLATS 5:0 KURSAS PUTNI
11:00 LATTELECOM 2:6 MOLS L
12:00 EKO KURZEME 1:5 DEPO – 14
13:00 RTMETALS.LV 2:4 RAVEN/SIMPRO
14:00 RK METĀLS 3:1 GALAKSIS N
15:00 CLASSIC  4:2 LESJOFORS
22.11.2015
10:00 GROBIŅAS PAG. 4:0 KURSAS PUTNI
11:00 MEDZE 4:1 COMPAPEAT
12:00 UPTK 6:2 DEPO – 14
13:00 A.E. PARTNER 1:5 PĀVILOSTA
14:00 RK METĀLS 3:3 BLUE SHOCK RACE
15:00 RTMETALS.LV 2:1 PĀVILOSTA
28.11.2015.
10:00 PĀVILA DRAUDZE 4:2 RAVEN/SIMPRO
11:00 NĪCA 2:3 BLUE SHOCK RACE
12:00 EKO KURZEME 3:4 TEM
13:00 ZVEJNIEKS 4:2 KURSAS PUTNI
14:00 LATTELECOM 4:4 GALAKSIS N
15:00 CLASSIC 5:0 LIEPĀJAS PAPĪRS
29.11.2015
10:00 HIDROLATS 0:3 RUCAVA
11:00 MOLSL 3:3 GALAKSIS N
12:00 UPTK 2:7 PRIEKULE
13:00 RTMETALS.LV 5:0 LJK
14:00 MEDZE 4:1 RK METĀLS
15:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 6:4 DEPO – 14
06.12.2015
10:00 GROBIŅAS PAG. 1:15 RAVEN/SIMPRO
11:00 NĪCA 4:2 LATTELECO
12:00 EKO KURZEME 7:3 LESJOFORS
13:00 A.E. PARTNER 2:2 KURSASPUTNI
14:00 RK METĀLS 3:6 MOLS L
15:00 CLASSIC 3:6 UPTK
20.12.2015
10:00 MEDZE 2:0 LATTELECOM
11:00 DEPO 14 5:7 PRIEKULE
12:00 LESJOFORS 5:5 TEM
13:00 ZVEJNIEKS 2:3 RAVEN/SIMPRO
14:00 PĀVILA DRAUDZE 4:2 KURSAS PUTNI
15:00 COMPAQPEAT 1:4 BLUE SHOCK RACE  

09.01.2016.

9:00 RTMETALS.LV 1:5 RUCAVA
10:00 NĪCA 5:7 RK METĀLS
11:00 RUCAVA 9:2 GROBIŅAS PAG.
12:00 CLASSIC 5:2 TEM
13:00 PĀVILA DRAUDZE 6:5 PĀVILOSTA
14:00 EKO KURZEME 3:2 LIEPĀJAS PAPĪRS
15:00 COMPAQPEAT 1:5 MOLS L

10.01.2016.

9:00 ZVEJNIEKS 1:3 A.E. PARTNER
10:00 BLUE SHOCK RACE 5:4 GALAKSIS N
11:00 LESJOFORS 2:3 DEPO – 14
12:00 HIDROLATS 2:11 LJK

24.01.2016.

10:00 HIDROLATS 1:12 PĀVILOSTA
11:00 LATTELECOM 1:5 RK METĀLS
12:00 PĀVILOSTA 2:6 LJK
13:00 TEM 6:4 PRIEKULE
14:00 A.E. PARTNER 1:8 RAVEN/SIMPRO
15:00 RUCAVA 2:0 KURSAS PUTNI
16:00 COMPAQPEAT 8:2 GALAKSIS N

30.01.2016.

13:00 KURSAS PUTNI 1:11 RAVEN/SIMPRO
14:00 RTMETALS.LV 6:0 A.E. PARTNER
15:00 PRIEKULE 4:5 LESJOFORS
16:00 BLUE SHOCK RACE 2:6 MOLS L

07.02.2016.

16:00 PĀVILA DRAUDZE 5:0 A.E. PARTNER
17:00 ZVEJNIEKS 1:1 RTMETALS.LV
18:00 GROBIŅAS PAG. 2:9 LJK
19:00 DEPO 14 6:4 TEM

13.02.2016.

12:00 ZVEJNIEKS 1:6 PĀVILOSTA
13:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 5:2 PRIEKULE
14:00 RUCAVA 1:0 PĀVILOSTA
15:00 HIDROLATS 3:4 A.E. PARTNER
16:00 RUCAVA 0:6 LJK
17:00 PĀVILA DRAUDZE 6:5 RTMETALS.LV

20.02.2016.

10:00 HIDROLATS 3:5 GROBIŅAS PAG.
11:00 KURSAS PUTNI 1:15 LJK
12:00 RAVEN/SIMPRO 6:2 RUCAVA
13:00 PĀVILA DRAUDZE 9:3 ZVEJNIEKS
14:00 RUCAVA 8:3 A.E. PARTNER
       

21.02.2016.

16:00 PĀVILOSTA 8:1 KURSAS PUTNI
17:00 HIDROLATS 4:5 PĀVILA DRAUDZE
18:00 PĀVILOSTA 4:2 RAVEN/SIMPRO
19:00 A.E. PARTNER 4:6 LJK
20:00 ZVEJNIEKS 5:4 GROBIŅAS PAG.

28.02.2016.

18:00 RTMETALS.LV 1:2 HIDROLATS
19:00 COMPAQPEAT 1:3 NĪCA
20:00 EKO KURZEME 3:4 CLASSIC
21:00 RTMETALS.LV 2:0 GROBIŅAS PAG.

05.03.2016.

19:00 ZVEJNIEKS 4:3 HIDROLATS
20:00 EKO KURZEME 4:4 UPTK
21:00 NĪCA 2:4 MEDZE

12.03.2016.

C divīzijas apbalvošana 17:00

10:00 MOLS L 6:3 BLUE SHOCK RACE
11:00 EKO KURZEME 5:1 LESJOFORS
    :  
13:00 NĪCA 5:1 GALAKSIS N
14:00 PĀVILOSTA 5:2 GROBIŅAS PAG.
15:00 PRIEKULE 3:8 DEPO 14
16:00 RAVEN/SIMPRO 6:1 LJK

13.03.2016.

10:00 MOLS L 2:2 RK METĀLS
11:00 PRIEKULE 3:4 LESJOFORS
12:00 LATTELECOM 2:1 COMPAQPEAT
13:00 MEDZE 2:1 BLUE SHOCK RACE

19.03.2016.

19:00 EKO KURZEME 4:4 DEPO 14
20:00 UPTK 2:5 LIEPĀJAS PAPĪRS
21:00 CLASSIC 9:5 TEM

20.03.2016.

18:00 CLASSIC 3:5 LIEPĀJAS PAPĪRS
19:00 UPTK 8:4 TEM
20:00 MEDZE 3:2 RK METĀLS
21:00 LATTELECOM 3:2 GALAKSIS N

26.03.2016.

A un B divīzijas apbalvošana 15:00

10:00 MOLS L 1:3 MEDZE
11:00 DEPO 14 5:3 LESJOFORS
12:00 CLASSIC 1:4 UPTK
13:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 2:1 TEM
14:00 LATTELECOM 5:2 NĪCA
15:00 EKO KURZEME 6:5 PRIEKULE
16:00 GALAKSIS N 2:5 COMPAQPEAT
17:00 RK METĀLS 5:1 BLUE SHOCK RACE

27.03.2016.

10:00 NĪCA 3:2 COMPAQPEAT
11:00 PRIEKULE 9:2 MOLS L
12:00 LJK 3:5 COMPAQPEAT
       
17.10.2015 10:47

liepajniekiem.lv

Dalies ar šo ziņu
Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz