Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

“Liepājas metalurgs” uzvar sniegotajā Gulbenē

27.10.2012 15:35

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 34. kārtas spēlē 20. uzvaru šosezon izcīnīja “Liepājas metalurgs”, kas sarežģītos apstākļos ar 3:1 pārspēja čempionāta pastarīti “Gulbeni”.

“Gulbenes” un “Liepājas metalurga” spēle bija paredzēta plkst. 12:00, taču nelabvēlīgo laika apstākļu un nekvalitatīvā laukuma dēļ tika pārcelta stundu vēlāk. Stundas laikā stadiona darbiniekiem izdevās laukumu stāvokli kaut nedaudz uzlabot… Pirms šī mača gulbenieši bija pēdējā pozīcijā, tāpēc viņiem bija nepieciešami punkti cīņā par palikšanu Virslīgā. Taču punkti bija nepieciešami arī liepājniekiem cīņā par medaļām.

Piesnigušajā laukumā veiksmīgāk spēli uzsāka Gulbenes futbolisti, kas jau sestajā minūtē izvirzījās vadībā – pēc centrējuma Lapss guva vārtus, panākot 1:0 mājinieku labā. Pēc zaudētajiem vārtiem liepājnieki aktivizējās, demonstrējot krietni saturīgāku sniegumu un biežāk apdraudot gulbeniešu vārtus. Jau septiņas minūtes vēlāk Kamešs panāca neizšķirtu, bet deviņas minūtes līdz puslaika beigām liepājniekus vadībā jau izvirzīja Kalns – 2:1.

Nākamo triecienu laukuma saimnieki saņēma pašā puslaika izskaņā, burtiski pāris sekundes līdz pārtraukumam, kad par otro brīdinājumu noraidījumu saņēma Grigorovs.

Lai arī palikuši mazākumā, gulbenieši nepadevās un prata izrādīt pienācīgu pretestību liepājniekiem. Viesi gan uzbruka vairāk, tomēr “Gulbene” meklēja iespējas pretuzbrukumiem. Tiesa, spēlējot ar trim aizsargiem, gulbenieši iekrita aizsardzībā, par ko tika sodīti – ar galvu skaistus vārtus guva Karlsons, panākot jau 3:1 viesu labā. Lai arī spēles izskaņā aktīvāk uzbruka “Gulbene”, rezultāts vairs nemainījās.