Otrdiena, 7. jūlijs Maruta, Alda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

06.07.2020 19:02

Gaļas produktu izgatavotājas

SIA ”KURZEMES GAĻSAIMNIEKS”
aicina darbā:
Gaļas produktu IZGATAVOTĀJU;
APKOPĒJU gaļas ražošanas cehā.
PRASĪBAS:

06.07.2020 16:57

MOTORZĀĢA OPERATORU!

Uzņēmums, aicina darbā KRŪMGRIEŽA/MOTORZĀĢA OPERATORU
✔ PIENĀKUMI:
Krūmu zāģēšana ar krūmgriezi, motorzāģi.
✔ PRASĪBAS:
Prasme strādāt ar krūmgriezi un motorzāģi.

06.07.2020 16:55

Pārdošanas projektu vadītājs

Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos, YOU ARE events aicina darbā PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU/-I
GALVENIE PIENĀKUMI:
- Klientu konsultācijas par esošajiem pakalpojumiem;
- Darbs ar pastāvīgajiem klientiem;
- Klientu informēšana par jauniem pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem pa tālruni, e-pastu un tikšanās laikā;

06.07.2020 16:38

Noliktavas darbinieks

Mašīnbūves uzņēmums Caljan LSEZ SIA aicina darbā
NOLIKTAVAS DARBINIEKUS
No kandidāta sagaidām:
Ne mazāk kā 1 gadu darba pieredze noliktavā vai ražošanā
Sapratne par noliktavu veidiem, uzglabāšanu un uzskaiti

06.07.2020 16:22

Apkopēja Ražotnē

Aicinām darbā apkopēju bez kaitīgiem ieradumiem ar augstu atbildības sajūtu.
Darbs: - ražošanas telpu uzkopšana.
Ar nepieciešamo darba aprīkojumu uzņēmums nodrošina.
Pieteikties sūtot CV (ar norādi " Apkopējs/a") uz e-pastu: vakances@caljan.com

06.07.2020 15:56

Trauku mazgātāja/s

Nepieciešams trauku mazgātājs restorānā Pāvilostā. Darbs maiņās. Iespēja dzīvot uz vietas. Samaksa 2.80/h pēc nodokļu nomaksas.

06.07.2020 15:54

Aktīvais pārdošanas speciālists/-e Liepājā

Zvanu centrs BPO Services sagaida savā komandā jaunus kolēģus.
Mērķtiecība, ambīcijas, komunikabilitāte, spēja ātri mācīties – tas ir par TEVI?
Brīvi pārvaldi latviešu un krievu valodas?!
Tad Tu esi Tas, kuru Mēs gaidām.
Mēs nodrošināsim ar:

06.07.2020 13:42

Aicinām darbā trauku mazgātāju

Viesnīca Promenade Hotel un restorāns Piano aicina darbā trauku mazgātāju.
Pieteikumu sūtīt uz e-pastu cv@promenadehotel.lv

06.07.2020 12:59

Aicinām darbā istabeni

Viesnīca Art Hotel Roma aicina darbā istabeni.
Interesentus sūtīt e-pastu ar tekstu Vakance:istabene uz hk@arthotelroma.lv.
Iepriekšēja pieredze nav obligāta, galvenais ir vēlme strādāt un mācīties.
Darbs arī NESEZONĀ!

06.07.2020 11:50

Vācija

Darbs vācija .......
Uzņēmums meklē kvalificētus un atbildīgus dažāda profila celtniekus. Nodarbojamies ar pilna cikla, privātmāju celtniecību. Interesē betonētāji, mūrnieki, būvgaldnieki, santehniķi u. t. t. Darbs brigādē vai patstāvīgi. komandējumi.
Prasības:
- Pieredze celtniecības darbos vismz 3 gadi;
- Spēja strādāt patstāvīgi un kvalitatīvi veikt uzdotos darbus;

06.07.2020 10:55

Pārdevēja

Aicinam darbā pārdevēju kafejnīcā metalurga poliklīnikā.

06.07.2020 08:20

Aicina darbā

Kafejnīca "Zem Liepas" Grobiņā meklē darbinieku. Pienākumos ietilpst pusdienu pasūtījumu pieņemšana un izvadāšana. Nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība. darba laiks no 8.00 līdz 12.00 samaksa €150

06.07.2020 08:15

SIA VELLA

Meklejam suveju uz taisno vili ar darba pieredzi. Krumu 5 tal. 29275751

06.07.2020 06:04

Vācija

Galvenā Darbs un izglītība Vakances mūrnieku Brigāde
Kontaktpersona
SIA
Atrašanās vieta
Darbs vācija

05.07.2020 22:24

Noliktava Nīderlande

Siltā noliktava Nīderlandē, kas nodarbojas ar elektroprecem un kosmetiku meklē:
Noliktavas darbiniekus
Atalgojums no €10,21 stundā plus bonusi priekš viesiem vecumiem, pat no 18 gadien; virsstundas 1,5 vairāk, sesdienās +135%, svētdien vai svētku dienās +200%
Darba pienākumi: produktu skenēšana un parvietošana
Prasības: Angļu valodas zināšanas –mimimāla vai labāk sarunvalodas līmeni

05.07.2020 17:47

Darbs Vācijā

Mūsu pakalpojumi ir BEZMAKSAS! Var BEZ Vācu valodas zināšanām un BEZ vecumu ierobežojumā!
Darbs Vācijā siltā noliktavā meklē:
Krāvējus (pakas smagumi varētu būt no 0,5 kg līdz 15 kg)
Alga no 1500 EUR/mēn; ( 10.15 – 10.50 EUR/st) neto stundā
Izbraukt var arī grupās

05.07.2020 17:22

Mūsu pakalpojumi ir Bezmaksas!
Tiešais darba devējs, kas nodarbojas a detaļu ražošanu Vācijā meklē:
Autoiekrāvejūs (pietiek arī ar pieredzi)!
Atalgojums ir no 13 Eur bruto stundā, no 9:00 Eur neto stundā
Oficiāli visas sociālās garantijas un veselības apdrošināšana.

05.07.2020 13:21

ASAP Darbs pārtikas fabrikā Nīderlandē

Pasta iela 4, Liepāja Ātra izbraukšana. Darbs pārtikas fabrikā Nīderlandē. Likme 10,38 EUR/st (no 1750 EUR/mēn) neatkarīgi no vecuma. Pienākumi produkcijas svēršana, pakošana, kvalitātes kontrole. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas, B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšroku.
Tālr.uzziņām un jautājumiem: 20140110, epasts: cv@nordicstaff.lv
Nordic Staff SIA
Lāčplēša 37, Rīga
Saules 15, Daugavpils

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz