Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

TĀMĒTĀJS/-A MAŠĪNBŪVES RISINĀJUMIEM (GROBIŅĀ)

RK machinery aicina darbā tāmētāju mašīnbūves risinājumiem

Pienākumi:
1. Tāmju un specifikāciju sastādīšana
2. Materiāla un darba patēriņa noteikšana, cenu pieprasījumu sastādīšana
3. Vadīt tendera piedāvājumu sagatavošanas procesu
4. Pastāvīgi komunicēt ar klienta pārstāvjiem un komandas dalībniekiem
5. Strādāt ar iekšējo ERP sistēmu, veikt datu analīzi un komunicēt ar klientu

Prasības:
1. Tehniskā domāšana un izpratne par dažādiem metālapstrādes ražošanas procesiem
2. Vēlama augstākā izglītība inženierzinātnēs, uzņēmējdarbībā vai ekonomikā (var būt pēdējo kursu students/-e)
3. Pārliecināta, pozitīvi noskaņota un uz rezultātu orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu
4. Precizitāte, loģiskā, kritiskā un matemātiskā domāšana
5. Interese apgūt jaunas zināšanas un programmas
6. Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
7. Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office)

Piedāvājam:
1. Interesantu un dinamisku darbu stabilā un strauji augošā uzņēmumā
2. Mēneša atalgojumu no 1400 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas (bruto)
3. Bonusus atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem
4. Elastīgu darba laiku un iespēju strādāt daļēji attālināti
5. Iegūt jaunas zināšanas un pilnveidot savas prasmes, strādājot profesionālā komandā
6. Izaugsmes iespējas gan profesionālā, gan atalgojuma ziņā
7. Sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu

CV, lūdzu, sūtīt uz e-pastu: [email protected]
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu

1400-2000

Sludinājuma iesniedzējs: AS "UPB", 42103000187
Datums: 02.05.2024 09:59

Pacelt sludinājumu augstāk

Saņēmējs:

SIA ”Kurzemes Vārds”
Pasta iela 3, Liepāja, Latvija
LV 3401
Reģ.un PVN maksātāja Nr. LV 42103002455

Maksāt ar:

Ja Tu vēlies izmantot maciņu, lūdzu, autorizējies.

Paziņot redaktoram par šo sludinājumu!

Redaktoram infromācija nosūtīta!

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz