Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas ceturtais posms

20. jūlijā aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas ceturtais posms, kurš pulcēja 116 dalībniekus, kas bija apvienojušies 58 pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu trīs dažādās grupās, informē turnīra direktors Ģirts Antonovs.

24.07.2023 11:31

Liepājas pludmales tenisa līgas ceturtais posms norisinājās jaukto pāru konkurencē. Kā jau iepriekš minēts, šogad sacensības tiek aizvadītas trīs grupās – augstākajā, vidējā un iesācēju līmenī.

Augstākā līmenī savā starpā sacentās 16 pāri, vidējā līmenī par uzvaru posmā sacentās 32 pāri, bet iesācēju konkurencē par posma uzvarētājiem vēlējās kļūt 10 jauktie pāri.

Augstākā līmeņa konkurencē par sacensību uzvarētājiem kļuva Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, 2. vietā ierindojās Madara Berga un Ģirts Antonovs, bet goda pjedestālu noslēdza Linda Priekule un Kaspars Klamers.

Vidējā līmenī, plašajā konkurencē par posma uzvarētājiem kļuva Arta un Pauls Juriki, 2. vietā ierindojās Reinis Francmanis un Sanita Lanka, bet goda pjedestālu noslēdza Veronika Jociene un Jānis Petermanis.

Iesācēju līmenī 1. vietu izcīnīja Jānis Valdmanis un Amanda Treilība, 2. vietā ierindojās Jānis un Daiga Jākobsoni, bet 3. vietā – Kristaps un Kristīne Mickus.

Pēc četriem aizvadītiem Liepājas pludmales tenisa līgas posmiem, izmaiņas kopvērtējumā līderos nav notikušas augstākajā līmenī, kur kopvērtējuma vadībā vēl joprojām atrodas Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa.

Savukārt vidējā līmenī vīriešu konkurencē kopvērtējuma pirmo vietu dala Pauls Juriks un Rūdolfs Otto ar vienādu punktu skaitu, līdz ar to, kopvērtējuma uzvarētājs tiks noskaidrots nākamajā, pēdējā posmā.

Tikmēr vidējā līmeņa sieviešu konkurences kopvērtējuma vadībā vēl joprojām atrodas Arta Jurika.

Iesācēju līmenī vīriešu konkurencē vadībā atrodas vēl joprojām Arturs Bunka, bet sieviešu konkurencē vadību pārņēmusi Renāte Bunka.

Liepājas pludmales tenisa līga sastāv no pieciem posmiem un par līgas kopvērtējuma uzvarētājiem tiks kronēti tie, kuri sasniegs vislabāko rezultātu pēc visiem aizvadītajiem posmiem.

Liepājas pludmales tenisa līgas noslēdzošais posms tiks aizvadīts 3. augustā, kad savā starpā sacentīsies vīriešu pāri un sieviešu pāri.

Uz sacensībām var pieteikties līdz 2. augusta pulksten 17.