Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Ar jaukto pāru spēlēm aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas otrais posms

15. jūnijā aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas otrais posms, kurš pulcēja 116 dalībniekus, kas bija apvienojušies 58 jauktajos pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu trīs dažādās grupās, vēsta turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Otrā posma sacensību dalībnieki pēc nospēlētas spēles. (Foto: Sebastians Karazins)
19.06.2023 12:35

Liepājas pludmales tenisa līgas otrais posms norisinājās jauktajiem pāriem.

Šogad sacensības tiek aizvadītas trīs grupās – augstākajā, vidējā un iesācēju līmenī. Augstākā līmenī savā starpā sacentās 16 pāri, vidējā līmenī par uzvaru sacentās 32 pāri, bet iesācēju konkurencē par posma uzvarētājiem vēlējās kļūt 10 pāri.

Augstākā līmeņa konkurencē par sacensību uzvarētājiem kļuva Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, 2. vietā ierindojās Linda Priekule un Kaspars Klamers, bet goda pjedestālu noslēdza Zane Vilnīte ar Dagni Šliseri.

Augstākā līmeņa godalgoto vietu ieguvēji Liepājas pludmales tenisa līgas otrajā posmā. Foto: Sebastians Karazins

Vidējā līmenī par posma uzvarētājiem kļuva Sidona Dainuviene ar Vaidu Dainiu no Lietuvas, kuri finālā pārspēja Elizabeti Rozentāli un Rūdoflu Otto, bet 3. vietā ierindojās Laura Kļaviņa un Raivis Kalējs.

Vidējā līmeņa godalgoto vietu ieguvēji Liepājas pludmales tenisa līgas otrajā posmā. Foto: Sebastians Karazins

Jaunajā iesācēju līmenī 1. vietu izcīnīja Daiga Šķila un Aivars Cērps, 2. vietā ierindojās Arturs un Renāte Bunkas, bet 3. vietā – Madara Anete Auna ar Gintu Reķēnu.

Iesācēju līmeņa godalgoto vietu ieguvēji Liepājas pludmales tenisa līgas otrajā posmā. Foto: Sebastians Karazins

Pēc diviem aizvadītiem Liepājas pludmales tenisa līgas posmiem augstākajā līmenī par kopvērtējuma līderiem kļuvuši Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, vidējā līmenī kopvērtējuma augšgalā atrodas Rūdolfs Otto un Arta Jurika, bet iesācēju līmenī uz trešo posmu kā līderi dosies Arturs Bunka un Daiga Šķila.

Liepājas pludmales tenisa līga sastāv no pieciem posmiem un par līgas kopvērtējuma uzvarētājiem tiks kronēti tie, kuri sasniegs vislabāko rezultātu pēc visiem aizvadītajiem posmiem.

Liepājas pludmales tenisa līgas trešais posms tiks aizvadīts 6. jūlijā, kad savā starpā sacentīsies vīriešu pāri un sieviešu pāri. Sacensībām var pieteikties līdz 5. jūlija pulksten 17.