Ar pusnakti noslēdzās ”Sporta Bodes” posms ”Bruģa Bumbā”

Trešdienas vakarā, 13. jūlijā, Kristapa Porziņģa laukumā, Piejūras parkā tika aizvadīts ceturtais 2022. gada ”Bruģa bumba” čempionāta posms, kas startēja zem nosaukuma ”Sporta Bodes” posms. Kopumā sacensībās piedalījās 45 komandas, tādējādi turpinot cīņu par čempionāta kopvērtējumu.

15.07.2022 12:48

Arī ceturtajā šī gada posmā kopumā pulcējās kupls dalībnieku skaits, taču U-15 zēnu grupa atkārtoti patīkami pārsteidza organizatorus ar savu atsaucību, kopumā pulcējot 15 komandas, kas ir viena trešdaļa no posma kopējā komandu skaita. U-15 zēnu grupā par uzvarētajiem kļuva komanda no Ukrainas ”Khyzhaky”, aiz sevi 2. un 3.vietā atstājot komandas ”Asie pipari” un ”Viļņi”. Šoreiz neierasti mazāk atsaucīgāka bija U-18 jauniešu grupa salīdzinot ar iepriekšējiem posmiem, bet tas nemainīja faktu ka spēles bija aizraujošas. Pirmo reizi ”Bruģa Bumbā” piedalījās un uzreiz izcīnīja uzvaru komanda ”F*Ēriks”, kas finālā ar rezultātu 11:5 uzvarēja komandu ”Ēriks”, godpilnā trešā vieta komandai ”Tie paši čaļi”.

Par 4.posma uzvarētājiem pašā mazākajā U-13 meiteņu vecuma grupā, trešo posmu pēc kārtas, kļuva pašreizējie līderi komanda ”Paprikas lēdijas”, kas fināla mačā pārspēja ”Čiepas”, savukārt godpilnā 3.vieta kopvērtējuma vicelīderēm ”Makvīni”. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva komanda ”Riktīgi Rauj” basketbolistes, aiz sevis 2.vietā atstājot ”Gandrīz nokavējām” meitenes, bet 3.vietā ierindojās komanda  ”Nākamreiz”.

U-99 vīriešu grupā otro reizi par uzvarētajiem kļuva komanda ”Mežpils”, kas finālā apspēlēja grupas līderus ”G-Town”, savukārt trešā vieta komandai ”Kauguri”. MIX grupā ”Top3” komandas sarindojās tieši tādās pašās pozīcijās, kā vienu posmu iepriekš. Par uzvarētajiem kļuva ”Nīca/BLi”, aiz sevis atstājot ”G-Town”, savukārt, trešajā godpilnajā vietā ierindojās ”Sīpoli”.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī ceturtais finālists meistarības konkursam, par ceturtā posma uzvarētāju kļuva Valters Cetrovskis, kurš distanci ”pieveica” 26.05 sekundēs, līdz ar to atliek tikai noskaidrot vairs divus finālistus, kurš 13. augustā varēs piedalīties lielajā finālā. Atgādinām, ka galvenajā balvā, kura tiks izspēlēta pēdējā posmā, 13. augustā, uzvarētājs saņems 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības centrs ”Kurzeme”.

Nākamais posms norisināsies jau 27. jūlijā Daugavas stadiona rezerves lakumā esošajā Kristapa Porziņģa laukumā. Posma sākums pulksten 18:30. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundu pirms to sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas – 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Organizatori atgādina ka U-99 grupā nākamajam posmam ir jāpiesakās dienu iepriekš FIBA mājas lapā līdz plkst. 17:00, jo nākamais 27. jūlija posms būs arī kā Latvijas 3×3 tūres posms.

”Bruģa bumba 2022” sacensību posmi:

5.posms           27.jūlijs           18:30     (t/c Kurzeme posms KP laukumā)

6.posms           13.augusts       12:00     (Fināla posms KP laukumā)