Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Atspēlēšanās  paraugstundas

21.03.2016 11:54

Liepājas telpu futbola čempionātā ir sagaidītas A divīzijas finālčetrnieka cīņas. Pirmajās divās spēlēs spēcīgu raksturu nodemonstrēja “Liepājas papīrs”, kas abu maču galotnē lauza cīņas gaitu un uzvarēja, iesaistoties cīņā par pilsētas čempiona titulu.

Nedēļas nogales pirmajā spēlē “Liepājas papīrs” ar 5:2 pārspēja vienību “UPTK”. Poligrāfisti pirmajā posmā ar 12 punktiem ieņēma 3. vietu, bet “UPTK” bija par vienu punktu vairāk, kas šai vienībai deva 2. pozīciju.

“UPTK” pirmā puslaika pēdējā minūtē atklāja spēles rezultātu, turklāt noraidījuma dēļ “Papīrs” palika bez viena no saviem līderiem Ģirta Džeriņa. Spēles favorīti minimālu pārsvaru saglabāja līdz pamatlaika izskaņai, kad visu kājām gaisā sagrieza “Liepājas papīra” balsta Raimonda Sāmieša nepilnas minūtes laikā gūtais hat-trick.

Nākamajā mačā “Liepājas papīrs” pēc līdzīga scenārija apspēlēja arī 1. posmā 1.vietu izcīnījušo komandu “Classic” – 5:3. Klasiķi vadību ieguva jau 4. minūtē, bet “Papīrs” panāca neizšķirtu pirmā puslaika izskaņā. Nepilnas četras minūtes pēc pārtraukuma “Classic” vēlreiz ieguva minimālu vadību, bet spēles izskaņu atkal sekmīgāk aizvadīja “Liepājas papīrs”, kas šoreiz sekmīgo atspēlēšanos sāka jau piecas minūtes līdz mača beigām. Otrajā spēlē lūzumu nodrošināja “Papīra” spēlētāja Kristapa Juškēviča divi goli.

Citi A divīzijas finālčetrnieka rezultāti: “Classic” – “TEM” 9:5, “UPTK” – “TEM 8:4. Šajā spēlē “UPTK” rindās ar pieciem vārtiem atgriezās Vugars Askerovs.

Pirms A divīzijas izšķirošajām spēlēm uz 1. vietu pretendē trīs komandas. Vadībā ar 18 punktiem ir “Classic” un “Liepājas papīrs”, bet “UPTK” rēķinā ir 16 punktu. “TEM” ir 10 punktu un šī vienība par pilsētas čempioni vairs nevar kļūt.

Vēl nedēļas nogalē A divīzijas otrā četrinieka vadošo komandu “EKO Kurzeme” un “Depo 14” duelis beidzās neizšķirti 4:4, B divīzijas finālčetrnieka duelī “Medze” ar 3:2 pieveica “RK Metālu”, bet B divīzijas otrā četrinieka mačā “Lattelecom” ar 3:2 pārspēja “Galaksi N”.