Badmintonistiem deviņas godalgas deviņu pakalnu pilsētā

Ar Liepājas pilsētas un Liepājas senioru sporta klubu atbalstu 16 pašmāju badmintonisti devās iekarot ”Talsu kausa” 2. posma virsotnes. Liepājnieki dažādās meistarības grupās kopumā izcīnīja deviņas godalgas.

Ilustratīvs (Foto: Chethan Kanakamurthy on Unsplash)
06.04.2022 06:00

Talsu sporta hallē bez mājiniekiem par kausiem cīnījās sportisti no Ventspils, Rīgas, Baložiem, Piņķiem un Liepājas. Sacensībās tika sadalīti 11 medaļu komplekti vīriešu un sieviešu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, A (elites), B un C meistarības grupās, kur liepājnieki izcīnīja trīs 1. vietas, četras 2. vietas un divas 3. vietas.

Mūsējie visas trīs 1. vietas izcīnīja A meistarības grupā, un visos panākumos roku pielika Gustavs Dāvids Brečs, kurš uzvarēja vienspēļu turnīrā, kā arī kopā ar Leonardo Glovčenko triumfēja dubultspēlēs un ar Martu Heizi palika nepārspēts jauktajās dubultspēlēs.

Marta jaukto dubultspēļu titulam pievienoja 2. vietu vienspēlēs un, apvienojoties ar Žaneti Grinieci, ieguva 2. pozīciju dubultspēlēs. Savukārt Žanete ieguva arī 3. vietu vienspēļu turnīrā un pārī ar Leonardo ieguva 2. vietu jaukto dubultspēļu sacensībās.

Vēl B meistarības grupā 2. vietu ieguva Diāna Čaika, kā arī 3. vietu ieņēma dubultspēļu pāris Arnolds Tiļļa un Sandijs Eņģelis.