Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Badmintonistiem ražena novembra izskaņa

Liepājas badmintonisti aizvadītā mēneša nogalē intensīvi piedalījās vairākos pašmāju turnīros, kā arī ciemojās Klaipēdā, kur norisinājās sacensības “Baltijos Taure”.

05.12.2022 06:00

Novembra pēdējās dienās Talsos ar spēkiem mērojās Liepājas badmintona veterāni, kas startēja “Citro” Latvijas senioru čempionātā.

Turnīrs pulcēja 60 rakešu spēles vecmeistarus no visas Latvijas, tostarp arī piecus liepājniekus, kas izcīnīja trīs goda pjedestālus un vienu 4. vietu.

Vīriešu dubultspēlēs vecuma grupā 50+ Guntis Pirktiņš ar Aigaru Breču līdzīgā cīņā ar 0:2 (21-23, 18-21) finālā atzina Aleksandra Božeņecka (Valka) un Uģa Brieža (Rīga) pārākumu, kā rezultātā ieguva 2. vietu.

Divas 3. vietas sieviešu vienspēlēs ieguva Inna Korjukina (45+) un Ilze Gūtmane (35+), kā arī bronza abām sieviešu dubultspēlēs.

Savukārt Klaipēdā norisinājās badmintona turnīrs “Baltijos Taure”, kurā mūsu badmintonisti izcīnīja septiņas godalgas.

Uzvaru jauktajās dubultspēlēs izcīnīja Gustavs Dāvids Brečs un Evelīna Smirnova, finālā pārspējot kluba biedrus Leonardo Golovčenko un Martu Heizi.

Sieviešu dubultspēlēs nepārspētas palika Marta Heize un Žanete Grijniece, finālā pārvarot Evelīnas Smirnovas un Ērikas Žiaušītes pretestību.

Divi sudrabi Gustavam Dāvidam Brečam – vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Leonardo Golovčenko.

Siguldā norisinājās Eiropas reitinga turnīrs jauniešiem “Yonex Latvia Junior 2022” un papildturnīrs “Challenge Cup”.

9. vietu vienspēlēs izcīnīja Leonardo Golovčenko, kas dubultspēlēs pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu palika dalītā 9. vietā.

Marta Heize un Žanete Grijniece vienspēlēs samierinājās ar dalītu 17. vietu, bet dubultspēlēs abām dalīta respektējamā 5. vieta.

Papildturnīrā “Challenge Cup U21” vienspēlēs Gustavs Dāvids Brečs aizcīnījās līdz 5. vietai, dubultspēlēs pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu izcīnīja bronzu, bet jauktajās dubultspēlēs ar Evelīnu Smirnovu tika pie sudraba godalgām.

Marta Heize pārī ar Žaneti Grijnieci dubultspēlēs ierindojās 5. vietā.