Sestdiena, 29. augusts Aiga, Armīns, Vismants
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Mēs vairs nevaram būt komanda, kas skaisti zaudē.” “Liepāja” startēs ENBL

“Mēs vairs negribam būt komanda, kas skaisti zaudē,” komentējot sastāva komplektāciju un nākamās sezonas ieceres, norāda BK “Liepāja” direktors Normunds Atvars. Liepājnieki pamatīgi pastiprinājuši sastāvu, uzaudzējuši budžetu un atgriežas uz starptautiskās skatuves.

“Mēs vairs nevaram būt komanda, kas skaisti zaudē.” “Liepāja” startēs ENBL
Par vienu no skaļākajiem komandas papildinājumiem kļuvis liepājnieks Rodijs Mačoha, kurš pērn plosījās "Rīgas Zeļļu" rindās, bet savā pirmajā piegājienā "Liepājā" aizspēlējās līdz pat debijai izlasē. (Foto: Ģirts Gertsons)
Par vienu no skaļākajiem komandas papildinājumiem kļuvis liepājnieks Rodijs Mačoha, kurš pērn plosījās "Rīgas Zeļļu" rindās, bet savā pirmajā piegājienā "Liepājā" aizspēlējās līdz pat debijai izlasē. (Foto: Ģirts Gertsons)
05.08.2026 01:00

liepajniekiem.lv

Taisnāka mugura

Eiropas Ziemeļu basketbola līgā (ENBL) “Liepāja” debitēja līgas debijas sezonā – 2021. un 2022. gadu mijā. Līdz otrajam piegājienam nācies gaidīt četrus gadus, taču nu klubs tam gatavs.

“Svarīgi saprast, ka, mainot komandas komplektāciju, atkal atgriežamies cīņā par uzvarām un medaļām.

Mērķi nāk klāt, tur ir savstarpēja likumsakarība, varam skaļi teikt, ko gribam, ja tam apakšā ir segums,” stāsta kluba direktors.

“Ja spēlējam starptautiskā turnīrā, uzreiz kļūstam vēl pievilcīgāks klubs kā darbavieta, tas ir būtisks apakšpunkts, ja runājam par augstas kvalitātes vietējo piesaistīšanu. Šāds turnīrs spēlētājam nozīmē iespēju sevi pārbaudīt pret labām komandām, tas ir izaicinājums. Ar visu, kas ir ārpus laukuma – lidot, redzēt citas zemes, spēlēt citās zemēs, autobuss, viesnīcas… tas kaut kā citādāk komandu mobilizē.

Spēlēsim ziemeļu līgā, bet uzreiz ir nākamais punkts – būs jāvariē ar sastāvu. Piemēram, trešdien spēlējam Horvātijā, sestdien Tallinā, pa vidu lidojumi.

Skaidrs, ka būs jādozē slodzes, tāpēc citādāk jāveido komandu, nevari nokaut septiņus spēlētājus spēlē.

Mēs mainām pieeju un veidojam komandu tā, lai varam šajos turnīros spēlēt. Nevis viņus izmocīt, bet nospēlēt. Un tāpēc komanda ir dziļāka. Konceptu kā tādu mēs nemainām, nav tikai pieredzējuši spēlētāji, ir virkne jauno talantu – Martinsons, Egle, Neilands, Jasāns, arī Bajārs, joprojām Šulcs. Mēs saglabājam jaunību, pieliekam pieredzi, pieliekam leģionārus. Domāju, būs interesanta sezona,” pārmaiņas raksturo N. Atvars.

Teju uz pusi biezāks maks

“Liepāja” startēs gan apvienotajā, gan ziemeļu līgā, gan arī Latvijas kausā, un šāda redzesloka paplašināšana nozīmē arī sabiezējumus maciņā.

“Aptuvenās izmaksas dalībai ziemeļu līgā ir 50 000 eiro – tas atkarīgs no tā, kur tieši būs jālido.

Kopējais budžeta pieaugums ir vērā ņemams, pēc manām aplēsēm sanāk 40% pieaugums,” direktors stāsta, precīzu summu gan neatklājot.

“Vadība ļoti labi mūs saprata. Esam gājuši dažādus ceļus un katru reizi, kad ej, saproti, kā izdodas, kā jūties, kādi panākumi, kā tas patīk pilsētai, organizācijai, kā jūtamies šajos apavos. Ar jaunajiem šis ceļš ir izaicinājumu pilns, intriga ir liela, bet dienas beigās, kad apskaties tabulā un no zāles ej ārā ar vilšanos par kārtējo zaudējumu, tas tomēr krājas. Iegūtā pieredze ir laba, bet par zaudējumu tāpat visi pārdzīvojam.

Pierodam pārdzīvot, pierodam pie zaudējuma, taču gribas uzvarēt, gribas sajust uzvaras garšu.

Mēs vairs nevaram būt komanda, kas skaisti zaudē. Saprotam, ka stāsts ar jaunajiem ir foršs, ir ļoti daudz pateicīgu aģentu, vecāku, pašu spēlētāju, bet gribam uzvarēt, gribam radīt prieku – prieku sev, spēlētājiem, skatītājiem. Tādēļ jau jebkurš sportists sporto, nevis lai zaudētu. Tāpēc mainām konceptu. Un vadībā atradās dzirdīgas ausis, arī uzņēmējiem, padomei izdevās piesaistīt finansējumu un izskatās, ka ne mēs vieni vēlamies spert šo soli, turklāt esam spēruši pat divus soļus uz priekšu – ir gan ambīcijas vietējā līmenī, gan jauns turnīrs.

Sports ir sports, ir daudz neparedzamā, bet gribam būt blakus lielajiem, negribam būt pēdējais ešelons, gribam atteikties no maziem mērķiem un domāt lielāk,” viņš skaidro. 

Trenera komanda

Viens no pirmajiem jaunumiem starpsezonā bija jauna galvenā trenera piesaiste, par galveno personu uz “Liepājas” komandtiltiņa kļūstot Gundaram Vētram.

“Gundaram ir milzīga bagāža. Mēs viņu uzrunājām un viņš teica – es ļoti gribu “Liepāju”. Un nākamajā mirklī viņš nāk uz “Liepāju”, viņš ir šeit, un saprotam, ka ar Gundaru ir iespēja atgriezt sevi uzvarošā pozīcijā. Mēs negribējām riskēt vēl vienu gadu, tāpēc pamazām runājām ar Gundaru par sastāvu, palēnām virzījāmies, runājām ar spēlētājiem, aģentiem, līdz vadība teica –

atvēzējamies bišķi vairāk!

Nekad neesam bijusi ļoti turīga komanda. Mūsu mērķis nav eksistēt, mūsu mērķis ir uzvarēt – sajūtu līmenī. Mūsu mērķis ir augt, vinnēt, pārbaudīt sevi starptautiskā turnīrā. Jāmēģina būt labākiem. Pagaidām esmu ļoti pacilāts.

Klusībā ceru, ka mums vajadzētu iekost arī lielajiem vietējiem klubiem. Tur gan ir lielāki budžeti, bet mums jābūt vienas svara kategorijas komandai ar “Ventspili” un “Valmieru”, piemēram. Ja spēkā esi blakus, tad viss ir kārtībā, būs intriga,” N. Atvars skaidro.

Pārējais treneru kolektīvs palicis tāds pats – ierindā būs Arvis Steckis, Olafs Ozols, fiziskās sagatavotības treneris Aigars Bergsons.

“Skatos uz komplektāciju, man patīk tas, ko redzu,”

uzsver kluba direktors.

Komandai pievienojies Edgars Lasenbergs un Rodijs Mačoha, tāpat arī divi leģionāri.

“Trejs Sampsons ir ļoti labs zvejojums. Viņam nav lielākās pieredzes, bet tomēr tā ir būtiska – spēlējis Rumānijā, arī Azerbaidžānā. Mums viņš likās interesants tāpēc, ka spēlējis ar Klāvu Čavaru pie Rima Kurtinaiša – titulētākajā, turīgākajā Azerbaidžānas klubā, kas spēlējis starptautiskā līmenī. Viņš nav zaļš, laba statistika, turklāt krāta labā līmenī,” teic liepājnieks.

“Sabah” rindās Sampsons kļuva par Azerbaidžānas līgas otro rezultatīvāko spēlētāju.

“Viņš ir līdzīgs Edgaram Žeļonim, kas savulaik bija “Liepājā”. Ļoti enerģisks, dara visu – danko, driblē… līdzīgs arī Guntim Sīpoliņam viņa pīķī.

Centra pozīcijā, savukārt, gribējām vīru ar pieredzi, bet nolēmām ņemt rūkiju. Eriks Mulders – viņš ir prototips Iļjam Kurucam, ļoti enerģisks, centīgs, ar labu kāju darbību. Pēdējā gadā viņam bija sliktāka statistika, jo iekāpa augstākā līmenī, tādējādi vienkārši spēlējot mazāku lomu, taču iepriekšējos gados – tur ir ļoti labas kvalitātes. No NCAA, no ļoti stipras universitātes, labā līmenī spēlējis, bet, jā, mazu lomu. Izskatījām arī divus interesantus lietuviešus,

teorētiski komplektācijas griesti vēl nav sasniegti.

Gribam 12 līdzvērtīgus spēlētājus, pat nerēķinot pavisam jaunos – Jonaiti, Lieķi, Bērziņu, kuri būs treniņu procesā, bet tālākās rezervēs. Tomēr ir jāsaprot tas, ka slodžu dozēšana – tas nebūs jautājums “vai”, tas būs jautājums “kad”, jo arī jaunajiem brīžiem būs jābūt gataviem uzņemties lielākas lomas.”

Blociņš iespēju pilns

“Mums ir augumi, garumi, ir pieredze, jaunība, vēl Lasenbergs un Mačoha – esmu gandarīts par sastāvu, bet tālāk redzēsim, kā ies laukumā. Darbs jāiegulda liels, bet sastāvs ir dziļš, komanda ir ar citu varējumu, čaļi ar lieliem augumiem, ar lielu potenciālu,

mēs varam nospēlēt dažādi, mums ir materiāls,”

piebilst N. Atvars.

“Liepāja” gatavošanos sezonai sāks 14. augustā, septembrī ieplānotas pārbaudes spēles un, ja kalendārs citu turnīru dēļ neiegūs korekcijas, 26. septembrī apvienotā līga startēs ar izbraukuma maču Pērnavā, bet pirmā mājas spēle paredzēta 30. septembrī, uzņemot “Tartu”.

Debijas sezonā ENBL mūsējie finišēja uzreiz aiz izslēgšanas spēļu robežas, paliekot piektie.

Togad turnīra gaitā tika diskvalificētas divas krievu un baltkrievu blices, pamatojoties uz Krievijas pilna mēroga uzbrukumu Ukrainas valstij, un finišēja sešas vienības.

ENBL turnīram patlaban apstiprinātas 13 komandas, taču sagaidāms krietni plašāks dalībnieku loks.

Pērn startēja 26 klubi.

Liepājniekiem konkurenci sagādās vācu “Syntainics MBC”, rumāņu “CSO Voluntari”, nīderlandiešu “Donar”, britu Bristoles “Flyers”, Norvēģijas čempionvienība “Fyllingen Lions”, Austrijas čempione “Helfen Bulls”, Polijas klubs Vloclavekas “Anwil”, Šveices klubs “Pully Lausanne Foxes”, bulgāru “Spartak Pleven” un Kipras vienība AEL no Limosolas, savukārt Baltijas frontē arī igauņu “TalTech” un lietuviešu “Jonava”.

BK “Liepāja” 2026./2027.

VārdsPozīcijaAugumsDzimšanas gadsValstsKlubs pērn
Edgars Lasenbergs1.187 cm1995.Latvija“Traiskirchen Lions” (Austrija)
Francis Neilands1.194 cm2005.Latvija“Latvijas Universitāte”
Reds Martinsons1.183 cm2007.Latvija“Liepāja”
Edvards Egle2.190 cm2005.Latvija“Liepāja”
Kristiāns Šulcs2.193 cm2002.Latvija“Liepāja”
Renārs Jasāns3.197 cm2007.Latvija“Rīgas Juniori”
Rodijs Mačoha4.202 cm2002.Latvija“Rīgas Zeļļi”
Trejs Sempsons4.206 cm2000.ASV“Targu Mures” (Rumānija)
Eriks Mulders4.206 cm2002.ASV“Iowa State Cyclones” (ASV)
Reinis Avotiņš5.202 cm1998.Latvija“Ogre”
Henriks Bajārs5.213 cm2002.Latvija“Liepāja”

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
  1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
  2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
  3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
  4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

  1. Liepajniekiem plus dienai ir 24 (divdesmit četru) stundu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 0.99 (99 centi).
  2. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
  3. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 5.99 (pieci euro un 99 centi).
  4. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 10.99 (desmit euro un 99 centi) vienam mēnesim.
  5. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
    1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
    2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz