Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Basketbola komandām iespējami jauni nosaukumi

Basketbola komandām iespējami jauni nosaukumi
Foto: Egons Zīverts
31.05.2017 07:09

"Kurzemes Vārds"

Vakar basketbola klubs “Liepājas lauvas” ar preses konferenci pielika punktu gan šīs organizācijas vīriešu, gan sieviešu komandu sezonām, kā arī ieskicēja nākamās sezonas aprises.

“Liepājas/Triobet” mērķis bija kvalificēties izslēgšanas spēļu sešiniekam, un, kā sacīja kluba vadītājs Arturs Košeļevs, pirms sezonas bijusi vērojama neizpratne par tik pieticīgu uzdevumu, tomēr viņš norādīja, ka ir jāņem vērā kluba rocības un iespējas.

Šo uzdevumu klubs izpildīja, un sezonas otrā puse ir vērtējama kā laba. A. Košeļevs uzsvēra gan visu treneru faktoru, gan labo mikroklimatu komandā, ko apliecināja ainas pusdienu laikā, kad katrs no komandas trim leģionāriem sēdēja pie cita galda, brīvi komunicējot ar vietējiem basketbolistiem.

Runājot par nākotni, kluba vadītājs atklāja, ka nākamsezon sastāvā paliks Lasmanis, Bērziņš un Krastiņš, bet jau pēc preses konferences oficiālās daļas beigām tika paziņots, ka ir panākta vienošanās arī ar liepājnieku kapteini Ausēju. Treneris Agris Galvanovskis jau esot runājis ar vairākiem gados jauniem spēlētājiem, ar kuriem esot panākta mutiska, bet ne juridiska vienošanās, tāpēc uzvārdi pagaidām netiek atklāti. Tāpat pārrunas notiekot ar Liepājas jaunajiem basketbola audzēkņiem.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 31.maija numurā.

#kvards-20170531-06#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli