Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Basketbolistes otrās Šauļos

09.09.2007 19:10

0

Gatavošanos jaunajai sezonai turpina arī mūsu basketbolistes, kas tikko atgriezušās no pirmā pārbaudes turnīra Šauļos, kur “Liepājas metalurga” dāmas izcīnīja otro vietu. Līvijas Alpes-Lūkas vadītās liepājnieces Šauļos notiekošajā pārbaudes turnīrā, kas tika rīkots par godu pilsētas svētkiem, aizvadīja trīs spēles, no kurām divās izcīnīja uzvaras – vispirms mūsējās pārliecinoši ar 86:58 apspēlēja Kauņas basketbolistes, bet vēlāk dramatiskā cīņā, kas ritēja punkts punktā gandrīz vai visas 40 minūtes, pieveica mājinieces – Šauļu “Rutas” meitenes – 88:80.

Pirmās vietas liktenis izšķīrās “Liepājas metalurga” un komandas “Lemminkainen” spēlē. Lai arī pirmā ceturtdaļa veiksmīgāka padevās mūsu basketbolistēm, otrā puslaika sākumā pretinieces no Klaipēdas pierādīja, ka meistarības ziņā ir nedaudz pārākas. Ievērojamu pārsvaru gan viņām iegūt nebija pa spēkam, jo liepājnieces labi darbojās aizsardzībā un arī uzbrukumā, demonstrējot izteiktu komandas spēli. Galarezultātā gan bija jāsamierinās ar zaudējumu un sudraba pozīciju turnīrā, taču vieta jau nav galvenais – svarīgākais ir pēc iespējas labāk sagatavoties jaunajai sezonai. Pēc Alpes-Lūkas teiktā, visas šīs spēles esot bijušas ļoti vērtīgas un iespēja tajās sevi apliecināt bijusi visām sastāvā esošajām spēlētājām. Jāatzīmē, ka šajā turnīrā gan nepiedalījās pieredzējusī Kristīne Dekovica, taču nu jau tradicionālajā “Liepājas metalurga” kausa izcīņā, kas norisināsies sporta zālē “Celtnieks” no 21. līdz 23.septembrim, Dekovica, visdrīzāk, piedalīsies. Jau tagad ir skaidrs, ka turnīrā Liepājā startēs jau pieminētā komanda “Lemminkainen” un SK “Cēsis”, taču ceturtā sacensību dalībniece varētu būt no Somijas vai Polijas. Iespējams, arī Šauļi.