“Betsafe/Liepāja” piedzīvo smagu neveiksmi

20.12.2017 21:10

Smagu neveiksmi savā laukumā Baltijas Basketbola līgas (BBL) mačā piedzīvoja “Betsafe/Liepāja”, kas piekāpās “Šiauliai” ar 43:91.

Spēles sākumā liepājnieki mēģināja uzbrukt izmantojot tālmetienus, bet pirmo desmit minūšu laikā izdevās iemest tikai divus, tiesa, komandai bija problēmas ar precizitāti arī citos elementos. “Šiauliai” basketbolisti nogulēja pirmās minūtes un pat izpelnījās nesportisko piezīmi. Krists Pīternieks iemeta soda metienu un panāca 6:6, vēlāk Arnis Ate panāca 9:8, bet tad viesi pārņēma vadību un neatdeva to līdz pat ceturtdaļas beigām, kas noslēdzās ar 11:19.

Pēc pārtraukuma “Betsafe/Liepāja” daudz meta garām, kamēr viesi bijuši precīzi, iemetot četrus tālmetienus, pirmo reizi sasniedzot desmit punktu pārsvaru 5:38 minūtes līdz otrās ceturtdaļas beigām. Kad palika spēlēt 3:26 minūtes, mājinieku uzbrukums pavisam apstājās uz 19 gūto punktu atzīmes, kamēr “Šiauliai” veiksmīgi palielināja pārsvaru līdz 23 punktiem, un pēc divām nospēlētajām ceturtdaļām liepājnieki bija iedzinējos ar 19:42.

Otrajā puslaikā “Šiauliai”, kas Lietuvas čempionātā ieņem devīto vietu, demonstrēja saturīgāku spēli un turpināja palielināt pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā “Betsafe/Liepāja” guva gandrīz tikpat daudz punktus, cik iepriekšējo 20 minūšu laikā, bet arī viesi aizvadīja rezultatīvas desmit minūtes, un pēc trešās ceturtdaļas Lietuvas komandai bija divreiz vairāk iemesto punktu – 35:69.

Noslēdzošās desmit minūtes kļuva par formālitāti. Liepājniekiem pavisam negāja spēle un viņi atkārtoja otrās ceturtdaļas antirekordu, iemetot vien astoņus punktus, bet viesi mierīgi aizvadīja desmit minūtes, iemetot 22 punktus. Par rezultatīvāko spēlētāju uzvarētāju rindās kļuva Šarunais Benuisis ar 13 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām, liepājniekiem 11 punkti Tomam Leimanim.

“Šiauliai” svinēja piekto uzvaru BBL grupu turnīrā, kamēr liepājnieki piedzīvoja piekto zaudējumu.