Cēsīs bez pārsteigumiem

08.03.2009 17:09

Svētdien Latvijas Sieviešu basketbola līgā SK “Liepājas metalurgs” izbraukumā sacentās ar “Cēsu” basketbolistēm un zaudēja ar 50:91 (12:22, 14:20, 12:21, 12:28). Skaidrs, ka cīņā ar “Cēsu” klubu liepājniecēm, lai izcīnītu uzvaru, bija jābūt ļoti lielai veiksmei, vēl jo vairāk tāpēc, ka nesen, gatavojoties LSBL izšķirošajām spēlēm, vidzemnieces pastiprinājušas sastāvu.

Vēl pēc pirmajām divām nospēlētajām mača minūtēm “Liepājas metalurga” basketbolistēm nebija izdevies atklāt rezultātu un mājinieces bija izvirzījušās vadībā ar 5:0, tomēr kopumā pirmais puslaiks aizritēja tikai ar cēsinieču samērā nelielu pārsvaru, kas, dodoties lielajā atpūtā, deva 16 punktu handikapu. Otrajā puslaikā spēles scenārijs nemainījās – laukuma saimnieces kontrolēja mača gaitu un arvien palielināja pārsvaru rezultātā. Lielākās galvassāpes liepājniecēm sagādāja augumā raženā un pieredzējusī Sandra Dižona, kura guva 35 punktus, bet “Liepājas metalurga” komandā rezultatīvākā atkal bija Sabīne Niedola, kurai šoreiz 20 punktu. Savukārt Viktorijas Nazarovas rēķinā – 11.

Nākamo spēli mūsu meitenes aizvadīs trešdien pulksten 17.30, kad savā laukumā spēkosies ar Pētera Višņēvica vadīto komandu “Turība/Kolonna”.