“Grobiņa” piedzīvo zaudējumu pret “Bausku”

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā pie ceturtās uzvaras tika “Bauska”, kuras sastāvā ar iespaidīgiem statistikas rādītājiem izcēlās Ivars Zemītis, bruģējot savas komandas panākumu pār “Grobiņas” vienību.

25.11.2022 22:20

Individuāli iespaidīgākos statistikas rādītājus 25. novembra spēlēs sakrāja “Bauskas” līderis Ivars Zemītis, kurš pret “Gobiņu” sameta 40 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas zem groziem. “Bauska” ar 103:86 apspēlēja viesus no Kurzemes, kuru rindās pa 24 punktiem guva Kristaps Miglinieks un Gatis Jagmins.

NBL čempione “Jelgava” guva savu sezonas sesto uzvaru, no izbraukuma Talsos aizvedot mājās uzvaru pār turnīra pastarīti ar 92:69. Jelgavnieku spēka uzbrucējs Armands Seņkāns sakrāja 26 punktus, bet Uldis Feldmanis un Mārtiņš Šteinbergs attiecīgi guva 18 un 14 punktus.

Edgara Buiķa trenētā “Saldus” vēl trīs ar pusi minūtes līdz spēles beigām Ventspilī atradās iedzinējos. Tomēr cīņas izskaņā 11 gūtie bezatbildes punkti atnesa saldeniekiem panākumu ar 88:81 pār “Spars/Ventspils Augstskola” censoņiem. 21 punktu uzvarētāju labā guva Rendijs Feikners, bet komandas piekto uzvaru ar “double-double” rādītājiem kaldināt palīdzēja “Saldus” rindās spēlējošais Ventspils basketbola audzēknis Reinis Krūmiņš.

“Limbažiem” izskatījās iespējams apturēt līdz šim nezaudējušās RSU vienības uzvaru gājienu. Vēl trešajā ceturtdaļā Vidzemes komanda turējās priekšā “VEF Rīga” farmklubam, tomēr pēdējā ceturtdaļā rīdzinieki guva 33 punktus, atstājot limbažniekus vien uz desmit. Ar kopējo rezultātu 84:60 RSU atpakaļ uz galvaspilsētu aizveda savu astoto sezonas panākumu. Uzvarētāju rindās 15 punktus guva Pēteris Salmiņš, kamēr limbažniekiem pa 12 guva Inguss Immers un Oto Grīnbergs.

Riharda Strauta 26 gūtie punkti aizveda “Līvānus” līdz sezonas ceturtajai uzvarai, apspēlējot Daiņa Bertāna vadīto RTU komandu ar 76:61. Rezultatīvi spēlēja arī Raimonds Pabrieža un Dāvids Ozoliņš, katrs gūstot pa 16 punktiem, bet 15 iekrāja Toms Liepiņš.