Kadeti cīnīsies par devīto vietu

26.07.2007 20:27

0

Grieķijā notiekošajā Eiropas A divīzijas U-16 čempionātā basketbolā Latvijas kadeti cīņu turpinās par 9.vietu, jo no trijām “F” apakšgrupas spēlēm mūsējie spēja uzvarēt tikai vienu – ceturtdien latvieši ar 73:58 uzveica Ukrainas vienaudžus, un viens no mūsu izlase panākuma galvenajiem kaldinātājiem bija liepājnieks Roberts Freimanis.Cīņu par vietu ceturtdaļfinālā mūsu basketbolisti “F” grupā uzsāka ar spēkošanos pret spēcīgajiem Lietuvas vienaudžiem. Jau mača pirmajās minūtēs iniciatīva piederēja lietuviešiem, kuru pārsvars izpaudās praktiski visos spēles aspektos, rezultātā mūsu dienvidu kaimiņi svinēja pārliecinošu uzvaru 82:58.

Roberts Freimanis šajā spēlē izcēlās ar 12 gūtiem punktiem. Dienu vēlāk, lai saglabātu cerības iekļūt starp labākajām astoņām komandām, mūsējiem bija jāpieveic Turcija, taču, kaut arī cīņa ritēja līdzīgi, arī šoreiz mūsējie zaudēja – 70:79. Rezultatīvāko maču šajā čempionātā Roberts Freimanis aizvadīja pret otru šās grupas pastarīti Ukrainu – liepājnieks pretinieku grozā sameta 14 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Tiesa, neskatoties uz uzvaru – 73:58, Latvijas kadeti cīņu Eiropas čempionātā turpinās par devīto vietu.