Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Lauvām” kārtējais zaudējums BBL, šoreiz piekāpjoties Šķēles komandai

08.01.2012 18:17

“Liepājas lauvas” svētdienas vakarā zaudējušās kārtējo spēli Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijā, ar 64:72 Tallinā zaudējot Armanda Šķēles pārstāvētajai “Kalev/Cramo” komandai.

Liepājnieki visnotaļ ātri nokļuva iedzinējos, tā arī ne reizi nespējot tikt vadībā. Pēdējo ceturtdaļu uzsākuši ar desmit punktu deficītu (45:55), kurzemnieki spēja pievilkt līdz -4, taču uz neko vairāk Agra Galvanovska vadītā komanda nebija spējīga. Šoreiz zaudējums ar 64:72.

“Lauvu” sastāvā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Džovans Beilijs, viņam arī 10 atlēkušās bumbas. Roberts Freimanis iemeta 15, bet 14 sameta Džošua Mejo.

Armands Šķēle Tallinas komandas sastāvā nospēlēja 22:16 minūtes un guva 7 punktus (1p – 1/2, 2p – 3/7, 3p – 0/2), izcīnīja 8 atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, bet pieļāva piecas kļūdas.

“Lauvas” kopā ar “Baltai” un “Kedainiai/Triobet” spējušas izcīnīt pa divām uzvarām. Liepājnieki ar 2-10 bilanci ieņem 9. vietu, bet “Kalev/Cramo” (8-4) pēc šodienas uzvaras pakāpusies uz 2. vietu, atpaliekot tikai no “Triumph” (9-3).