Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Lauvas 2” sezonu turpina bez zaudējumiem

21.10.2011 12:32

Ceturtdien, 20. oktobrī, pie ceturtā panākuma Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā tika “Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas spēlējot savu skatītāju klātbūtnē ar rezultātu 81:64 pārspēja BS “Rīga” komandu, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Jaunie Liepājas basketbolisti šo LBL 2 sezonu ir uzsākuši ļoti veiksmīgi. Pirmajās trijās spēlēs bija izcīnītas visas uzvaras un komanda bija apņēmības pilna turpināt šo uzvaru sēriju arī ceturtdienas vakarā. Liepājas komandas šī vakara pretinieki bija Ziedoņa Jansona vadītā BS “Rīga” komanda , kura pirms šīs spēles atradās 8. vietā ar izcīnītām divām uzvarām un piedzīvotiem diviem zaudējumiem “Barons” un “Ventspils Augstskolas” komandām.

Spēles sākumu ar izrāvienu (9:0) uzsāka mājinieki, taču Rīgas komanda neapjuka un pamazām rezultāta starpību samazināja, kas līdz pirmās ceturtdaļas beigām bija vairs tikai trīs punkti – 15:12. Līdzīga spēkošanās turpinājās arī otrajā desmitminūtē un dodoties garajā pārtraukumā komandas šķīra tikai seši punkti – 35:29.

Trešajā ceturtdaļā liepājniekiem izdevās nedaudz atrauties, kā rezultātā mājinieku pārsvars pārsniedza 10 punktu robežu. Pirms pēdējām desmit minūtēm “lauvas 2” pārsvars sasniedza 14 punktus un aizvien tuvāk liepājnieki soļoja pretim savam ceturtajam panākumam šosezon. Atlikušajās desmit minūtēs nekas būtisks laukumā nemainījās un liepājnieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 81:64, tādējādi LBL 2 turnīra tabulā pakāpjoties godpilnajā 1. vietā.

Veiksmīgu sniegumu jau otro spēli pēc kārtas nodemonstrēja Roberts Stumbris, kurš šoreiz liepājnieku uzvaru kaldināja ar 25 gūtajiem punktiem. 16 punktus šajā mačā guva Artūrs Bricis. Savukārt, pretiniekiem ar 17 gūtajiem punktiem izcēlās Artūrs Lūsis.

Arī nākošo spēli “lauvas 2” aizvadīs savu skatītāju klātbūtnē, uzņemot vienu no spēcīgākajām LBL 2 komandām BK “Saldus”. Spēle norisināsies 25. oktobrī pulksten 19:30. Ieeja skatītājiem: bezmaksas!