Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Lauvas” centīsies pagarināt sēriju

29.04.2012 13:28

Šodien, 29. aprīlī, Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas ceturto pusfināla spēli Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīs ”Liepājas lauvas” un BK ”Ventspils” komandas, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis. Rezultāts sērijā šobrīd ir 2-1 par labu ventspilniekiem, taču ”Lauvas” ir apņēmības pilni sērijas likteni atlikt uz piekto cīņu Ventspilī. Sākums pulksten 17.Kurzemnieku sērija sākās ar pārsteidzošu liepājnieku uzvaru viesos. ”Lauvas” paveica gandrīz neticamo – pēdējo 10 minūšu laikā spēja atspēlēt 12 punktu deficītu un mača galotnē izraut uzvaru ar rezultātu 74:73, tādējādi sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

Otrā spēle Liepājas Olimpiskajā centrā ritēja pēc pavisam cita scenārija. Laukuma saimniekiem spēka pietika tikai pirmajām 20 minūtēm un otrajā spēles pusē ventspilnieki pārņēma vadību mačā un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 70:94, tādējādi sērijā panākot neizšķirtu (1-1).

Savukārt trešajā abu komandu tikšanās reizē Ventspilī līdzīga cīņa ritēja visas 40 minūtes. Nedaudz veiksmīgāk pēdējās minūtes nospēlēja mājinieki, kuri izcīnīja grūtu uzvaru ar rezultātu 69:77, tādējādi sērijā līdz trijām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-2.

Svētdien abas komandas pēc nedēļu pārtraukuma atkal atgriezīsies Liepājā. Ventspilnieku uzvaras gadījumā šai sērijai tiktu pielikts punkts un būtu zināmi pirmie finālisti, taču Liepājas komandas triumfs garantētu arī izšķirošo piekto cīņu, kura tādā gadījumā norisinātos trešdien, 2. maijā, Ventspilī.

Liepājas komanda ir apņēmības pilna cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru, tāpēc liepājnieku atbalsts būs ārkārtīgi nepieciešams, gluži tāpat kā visās iepriekšējās cīņās. Tie, kas maču nevarēs vērot klātienē, būs iespējams to izdarīt sportacentrs.com piedāvātajā video tiešraidē.