Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Lauvas” pārliecinoši uzvar LU, nonāk uzvaras attālumā no bronzas (video)

09.05.2012 19:37

Vienas uzvaras attālumā no Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas godalgām nokļuvusi “Liepājas Lauvu” komanda, kas trešdien Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā LU komandu sagrāva ar 94:63.

Variējot ar uzbrukumu, “Lauvas” pirmās ceturtdaļas vidū sasniedza 10 punktu pārsvaru – 18:8. Studenti veiksmīgi virzīja spēli uz groza apakšu, kas ļāva ne vien likvidēt deficītu, bet pat uz brīdi pārņemt vadības grožus savās rokās. Pēc pirmās ceturtdaļas gan vadībā bija kurzemnieki – 27:25.

Otrajā ceturtdaļā “Lauvām” padevās vēl viens izrāviens. Brīdī, kad LU iegāja labā ritmā, lai atkal veiktu atspēlēšanos, atskanēja signāls, kas vēstīja par lielo pārtraukumu. Pēc pirmā puslaika “Lauvām” +12 (48:36).

Otrā puslaika sākumā “Lauvu” pārsvars pārsniedza 20 punktus. LU no tik dziļas bedres izrāpties nebija pa spēkam un nācās samierināties ar otro zaudējumu divās spēlēs bronzas medaļu sērijā – 63:94.

Uzvarētāju sastāvā pieci spēlētāji guva 10 vai vairāk punktu, bet rezultatīvākais ar 18 bija Toms Leiteris. LU sastāvā 15 punkti un 11 atlēkušās bumbas Kristapam Dārgajam.

“Lauvas” bronzas medaļas varēs izcīnīt jau piektdien savās mājās, kur plkst. 19:30 notiks sērijas trešā spēle.