Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

“Lauvas” puslaikā nokož “Valmieru” (video)

21.03.2012 19:18

Ar pārliecinošu “Liepājas Lauvu” uzvaru noslēgusies vienīgā trešdienas spēle Latvijas Basketbola līgā (LBL). Kurzemnieki savās mājās ar 91:60 sagrāva “Valmieru”.

Lai arī komandas turnīra tabulā atrodas blakus (3. un 4. vieta), līdzīga spēkošanās šodien izpalika. “Lauvas” ne reizi nebija iedzinējos un visu nokārtoja jau pirmajā puslaikā, pēc kura bija vadībā ar 45:22!

Ieguvusi tik lielu pārsvaru, “Lauvu” komanda otrajā puslaikā neizbēgami spēlēja paviršāk nekā pirmajās 20 minūtēs. Tā rezultāta punktus vieglāk guva arī viesi, tomēr izvairīties no kaunpilnas sagrāves neprata. “Lauvām” uzvara ar 91:60.

Abās komandās rezultatīvākie ar 24 punktiem bija leģionāri – mājinieku sastāvā Džošuā Mejo, bet “Valmieras” rindās Džejs Lukass.

“Lauvas” (15-8) atrodas 3. vietā, bet “Valmiera” (13-12) saglabā 4. vietu. Līdere arvien ir “Ventspils”, kas vienīgā ne reizi nav zaudējusi – 13 uzvaras tikpat mačos.

Lauvas – Valmiera 91:60 (18:10, 27:12, 21:21, 25:17)

Lauvas: Mejo 24, Timma 15, Kravčenko 12, Bricis 10, Leiteris 9, Helmanis 8, Pastušeņa 5, Ate 3, Miglinieks 3, Jakovičs 2

Valmiera: Lukass 24, Ziediņš 13, Virsis 8, Rozītis 7, Butjankovs 6, Iļjins 2, Elksnis, Engers, Saulītis, Veinbergs