Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

”Liepāja/LSSS” piekāpjas RTU

31.01.2019 23:30

Dienas vienīgajā spēlē Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2) ”Liepāja/LSSS” piekāpās RTU ar 79:91.

Sacensību otrajā posmā jeb turnīrā par 13.-22. vietu liepājnieki spējuši gūt tikai vienu uzvaru astoņos mačos. Par izņēmumu nekļuva cīņa pret viesiem no Rīgas, kuri mača sākumā izvirzījās vadībā un ne reizi neļāva ”Liepājai/LSSS” pārtvert iniciatīvu. Jau pirmo desmit minūšu laikā RTU pārsvars sasniedza 16 punktus, bet pēc pirmā puslaika rezultāts bija 33:49.

Mača otrajā pusē mājiniekiem izdevās atjaunot intrigu, un trešajā ceturtdaļā abas komanda šķira vien četri punkti, tomēr pakāpeniski RTU atgrieza lielo pārsvaru, un lai gan spēles pēdējās minūtes liepājnieki aizvadīja labāk, vēju pilsētas vienība bija spiesta samierināties ar astoto zaudējumu – 79:91.

Rezultatīvākais studenti rindās bija komandas kapteinis Matīss Jankovskis ar 27 punktiem, savukārt, viņa komandas biedrs Lauris Bērziņš atzīmējās ar 18 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām. Liepājniekiem ar 13 punktus iemeta Nikolajs Zotovs, bet desmit punkti un desmit atlēkušās bumbas Maksima Hudina kontā.

Liepāja/LSSS – RTU 79:91 (13:21; 20:28; 25:19; 21:23)