Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Liepāja” otrajā pārbaudes spēlē apspēlē Ķilpu un vāciešus

Turpinot gatavošanās ciklu jaunajai sezonai, BK “Liepāja” savā laukumā ar rezultātu 78:68 pārbaudes spēlē uzveikusi Vācijas Pro A līgas komandu Nirnbergas “Falcons”, kuras rindās spēlēja Kristaps Ķilps.

07.09.2022 22:33

Pirmajā pārbaudes spēlē liepājnieki bija pārāki pār kaimiņiem no Klaipēdas, pieveicot Lietuvas otrajā līgā spēlējošo “Neptūnas-Akvaservis” vienību ar 17 punktu pārsvaru.

Šovakar Kurzemes komandai pretī stājās viesi no Vācijas. Valsts otrajā spēcīgākajā līgā spēlējošo Nirnbergas “Falcons” vada lietuviešu treneris Vitauts Bužs.

Spēles ievadā vadību uzņēmās Vācijas komanda, liepājniekiem pēc nospēlētām desmit minūtēm esot iedzinējos ar 14:21.

Otrajā ceturksnī liepājnieki veica septiņu punktu izrāvienu, kas ļāva pārņemt spēles vadību, un puslaika pārtraukumā Artūra Visocka-Rubeņa vienība gāja ar nelielu pārsvaru – 34:33.

Līdz trešā perioda izskaņai “Liepāja” panāca sešu punktu vadību (58:52), bet pēdējā spēles nogrieznī vēju pilsētas komandas pārsvars vēl nedaudz pieauga, nonākot līdz uzvarošām beigām ar 78:68.

Rezultatīvākais spēlētājs “Liepājas” panākumā ar 19 gūtiem punktiem bija Ričards Vanags. Pie 16 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām tika Kārlis Šiliņš, bet 14 punkti komandas kapteiņa funkcijas pildošā Renāra Birkāna rēķinā. Divciparu skaitli gūtajos punktos sasniedza arī Kārlis Žunda, kuram izdevās gūt 11 punktus.

“Liepāja” – “Falcons” 78:68 (14:21, 20:12, 24:19, 20:16)

Liepāja: Vanags 19 (7 atl.b.), Šiliņš 16 (8 atl.b.), Birkāns 14, Žunda 11, Meinarts 7, Bērziņš 5, Vuciņš 3, Soldatenoks 2, Cālītis 1, Visockis-Rubenis.