Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Liepāja”/”Triobet” basketbolisti BBL mačā sagādā “Ņevežis” jau sesto zaudējumu pēc kārtas

17.12.2014 19:54

Latvijas klubs “Liepāja”/”Triobet” šodien izcīnīja uzvaru Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārā čempionāta mačā, izbraukumā ar 90:84 (26:21, 20:20, 27:21, 17:22) pārspējot Lietuvas komandu Ķēdaiņu “Ņevežis”.

Liepājas vienības labā 15 punktus iemeta Jānis Antrops, bet 14 pievienoja lietuviešu leģionārs Edgars Zeļonis.

Pirmo astoņu minūšu laikā “Liepāja”/”Triobet” bija izvirzījusies vadībā ar 19:10, taču mājinieki atguvās un iesaistījās cīņā, pirmajam puslaikam gan noslēdzoties ar 46:41 par labu Kurzemes komandai. Otrā puslaika ievadā liepājnieki gan veica izrāvienu, panākot 13 punktu pārsvaru – 68:55.

Tiesa, noslēdzošā ceturkšņa ievadā “Ņevežis” basketbolistiem atkal izdevās pietuvoties līdz piecu punktu atstatumam, taču pēc tam vairākus punktus pēc kārtas jau guva “Liepāja”/”Triobet”. Kad līdz pamatlaika izskaņai bija atlikušas 20 sekundes, Ķēdaiņu klubs pietuvojās līdz 83:87, taču ar to uzvarai nepietika.

Liepājnieki 22.oktobrī šo BBL sezonu uzsāka ar mājas spēli tieši pret “Ņevežis” komandu, kad uzvarēja ar 93:65. Turpinājumā Lietuvas pārstāvji piedzīvoja vēl četrus zaudējumus pēc kārtas.

Ar piecām uzvarām septiņās spēlēs “Liepāja”/”Triobet” ieņem C grupas kopvērtējuma otro vietu, par viena panākuma tiesu atpaliekot no Lietuvas kluba Utenas “Juventus”, bet “Ņevežis” ar sešiem zaudējumiem tikpat mačos atrodas pēdējā, sestajā, pozīcijā.

Pēc trešdienas mačiem BBL turnīrā iestāsies pārtraukums, bet regulārais čempionāts atsāksies 6.janvārī.