“Liepāja/Triobet” drāmā zaudē “Jēkabpilij”

10.10.2012 19:20

Savu pirmo spēli jaunājā sezonā Aldara Latvijas Basketbola līgā trešdienas vakarā aizvadīja “Liepāja/Triobet” komanda, kas 56:57 zaudēja “Jēkabpils” vienībai.

Liepājā pie panākuma LBL jaunpienācēji “Jēkabpils”, kas dramatiskā mača galotnē tika galā ar “Liepāja/Triobet”. Pirmajā puslaikā jēkabpilieši pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, neitralizējot liepājnieku līderus. Pirmo puslaiku “Jēkabpils” noslēdza ar 36:23.

Otrā puslaika ievadā viesi panāca lielāko pārsvaru spēlē (+15) un nekas neliecināja, ka liepājniekiem izdosies lauzt spēles gaitu. Vēl pirms izšķirošajām desmit minūtēm “Jēkabpilij” bija 13 punktu pārsvars, ko komanda pamanījās izsēt. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz pamatlaika beigām jēkabpilieši tika panākti (51:51), bet nedaudz vēlāk “Liepāja/Triobet” spēja arī izvirzīties vadībā (55:53). Atlikušajā minūtē gan mājiniekiem neizdevās uzvaru nosargāt – uzvaru jēkabpiliešiem nodrošināja Jurija Aleksejeva rezultatīvais sniegums – 57:56. Septiņas sekundes līdz finālsirēnai Aleksejevs guva pēdējo punktu spēlē, realizējot soda metienu un nodrošinot viesiem uzvaru.

Liepāja/Triobet – Jēkabpils 56:57 (15:19, 8:17, 9:9, 24:12)

Liepāja/Triobet: Jakovičs 12, Ezerskis 11, Helmanis 11, Magone 9, Bricis 5, Ate 4, Moriss 2, Pastušeņa 2.

Jēkabpils: O’Braiens 15, Aleksejevs 13, Hlebovickis 10, Vītols 7, Virsis 4, Mediss 4, Pīternieks 2, Hils 2.