“Liepāja”/”Triobet” pagarinājumā pārspēj “Barons kvartāls” komandu

01.04.2017 19:12

“Liepāja”/”Triobet” komanda sestdien savā laukumā ar 92:90 (19:19, 24:18, 15:17, 22:26, 12:10) pagarinājumā pārspēja “Barons kvartāls” komandu, izcīnot ļoti svarīgu panākumu.

Mājinieku rindās 16 punktus iemeta Karls Montgomerijs un Artjoms Butjankovs, kamēr 15 punkti Malkolmam Grifinam. Savukārt rīdzinieku sastāvā Dāvis Geks izcēlās ar 18 punktiem, kamēr 15 punkti un 13 bumbas zem groziem Dāvim Rozītim, bet 15+12 Denisam Krestiņinam.

Šīs komandas savā starpā aizvadīja ļoti spraigu dueli, taču pirmā puslaika otrajā daļā liepājniekiem izdevās iegūt dažu punktu pārsvaru, kas lielajā atpūtā ļāva doties ar sešu punktu pārsvaru – 43:37. Mača turpinājumā “Liepāja”/”Triobet” turpināja turēties dažu punktu attālumā, bet ceturtās ceturtdaļas vidū Kurzemes kluba pārsvars bija 11 punkti (73:62).

Lai gan 38 sekundes līdz pamatlaika beigām Butjankovs panāca 79:73, “Barons kvartāls” nepadevās un veica atspēlēšanos – piecas sekundes līdz beigām divus svarīgus soda metienus iemeta Krestiņins, panākdams 80:80. Līdz ar to abu vienību duelis turpinājās pagarinājumā. Tajā “Liepāja”/”Triobet” ātri vien ieguva vairāku punktu pārsvaru un pirms noslēdzošās minūtes ieguva jau sešu punktu vadību – 91:85. Tomēr atkal viesi no Rīgas pēc ātra Tailera Larsona tālmetiena un Kristapa Medisa diviem soda metieniem samazināja atstatumu līdz minimumam.

Roberts Krastiņš septiņas sekundes pirms pagarinājuma beigām iemeta vienu no diviem soda metieniem, panākot 92:90, bet pēc tam sekojošais Medisa tālmetiens lidoja grozam secen.

Šosezon visās četrās savstarpējās LBL spēlēs uzvaras guvuši “Liepāja”/”Triobet” basketbolisti.