Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Liepājai” panākums mājās

05.01.2014 16:50

Jauno gadu ar zaudējumu Baltijas Basketbola līgas (BBL) B grupas spēlē uzsākuši “Ventspils” basketbolisti, kas viesojoties Lietuvas pilsētā Ķēdaiņos ar 57:75 atzina vietējā “Nevežis” pārākumu. Citā B grupas spēlē “Liepāja/Triobet” savā laukumā ar 70:64 pārspēja “Parnu” vienību, tiekot pie otrā panākuma BBL.

Sākuma sastāvsLiepāja: Mažutis, Ate, Jurevičus, Freimanis, Blaus.

Līdzīgi kā “Ventspilij” arī “Liepājai” šodien nācās iztikt bez viena no komandas līderiem Ingu Jakoviču, kurš karjeru nolēmis turpināt “VEF Rīga” vienībā.

Arī “Liepāja/Triobet” regulāro sezonu aizvada B grupā un šodien savā laukumā uzņēma “Parnu” vienību no Igaunijas. Jau no spēles pirmajām minūtēm tās gaitu vairāk kontrolēja liepājnieki, kuri mača astotajā minūtē bija vadībā ar 19:12, bet ceturksni noslēdza ar 19:16. Arī otrajā spēles ceturtdaļā “Liepāja” pretiniekiem neļāva gūt virsroku un skanot puslaika beigu signālam rezultāts uz tablo 37:27.

Mājinieki turpināja iesākto arī spēles otrajā pusē, nepārtraukti turoties 10-14 punktu vadībā. Pirms izšķirošās ceturtdaļas “Liepājai” handikaps ar 55:43. Lai gan “Parnu” vienība neilgi līdz spēles beigām spēja sadeldēt starpību līdz 62:67, uzvarai ar to bija par maz. “Liepāja” izcīnīja pirmo panākumu šajā gadā, pārspējot “Parnu” vienību ar 70:64

Līdera cienīgu spēli “Liepājas” rindās aizvadīja Mareks Jurevičus, gūdams 17 punktus un izcīnīdams astoņas atlēkušās bumbas, 15 punktus pievienoja Kristaps Miglinieks. “Parnu” sastāvā 13 punktus guva Nemanja Miljkovičs, bet ar 11 punktiem atzīmējās Heiko Rannula un Rannars Rāps.

Liepāja/Triobet – Parnu 70:64 (19:16; 18:11; 18:16; 15:21)
Liepāja/Triobet: Jurevičus 17 (8 atl.b.), Miglinieks 15, Freimanis 11 (9 atl.b.), Helmanis 8, Ate 6, Blaus 5, Magone 4, Mažutis 2, Krūmiņš 2, Leiteris, Paipa.