Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepājas lauvām 2” devītā uzvara pēc kārtas

09.11.2011 21:35

Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā bez zaudējumiem turpina cīnīties “Liepājas lauvas 2”, kas šodien savā laukumā otrajā puslaikā nokārtoja panākumu 90:70 pret “Cēsīm/Dārznieku”.

Viesi maču iesāka ar četriem punktiem pēc kārtas, taču tad iestājās liepājnieku laiks – mājinieki atbildēja ar astoņiem. Ceturtdaļas turpinājumā “Liepājas lauvas 2” panāca arī pluss 7 (15:8), taču nosargāt tik drošu pārsvaru nespēja. Ceturtdaļa noslēdzās ar četriem cēsnieku punktiem, bet otrās sākumā Davis Krastiņš jau izvirzīja vadībā vidzemniekus – 16:15. Komandas turpināja demonstrēt visai nerezultatīvu basketbolu, toties vadība mainījās gandrīz vai pēc katra veiksmīgā uzbrukuma.

Puslaika izskaņā tēmēkļus beidzot bija izdevies pieregulēt gan “lauvām”, gan “dārzniekiem”, bet nedaudz veiksmīgāki izrādījās laukuma saimnieki – 31:30. Interesanti, ka komandas 20 minūšu laika nebija trāpījušas nevienu tālmetienu, katra garām metot pa 10 reizēm. Liepājnieki “izcēlās” arī no soda metienu līnijas, jo no 13 metieniem mērķi sasniedza vien trīs.

Otrajā puslaikā līdzīga spēkošanās tomēr neturpinājās. Komandas gan sāka darboties krietni produktīvāk, bet visai drošā vadībā samērā ātri iekārtojās mājinieki, kas trešajā ceturtdaļā panāca arī 14 punktu pārsvaru. Pirms pēdējām desmit minūtēm komandas šķīra desmit punkti, bet Liepājas lauvas 2 ne vien nosargāja pārsvaru, bet arī attālinājās. Liepājnieki svinēja uzvaru 90:70, tā izcīnot devīto panākumu pēc kārtas un nostiprinoties līgas pirmajā vietā.