Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepājas lauvas 2” izcīna 12. panākumu

13.12.2011 11:04

Pirmdien, 12. decembrī, savu 12. panākumu Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā izcīnīja “Liepājas lauvas 2” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā ar rezultātu 92:72 pārspēja “Jelgava/LLU” vienību, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

LBL 2 turnīra tabulā krietni vien augstāk līdz šim atradās liepājnieki, kuri 12 aizvadītajās spēlēs bija izcīnījuši 11 uzvaras, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pašreizējiem līderiem BK “VEF”. Savukārt, “Jelgavas/LLU” rēķinā bija tikai divas uzvaras 11 spēlēs un komanda atradās 13. vietā 16 komandu konkurencē.

Nedaudz pārsteidzoši spēli labāk iesāka tieši viesi, kuri pirmās 10 minūtēs turējās vadībā un noslēdza to ar piecu punktu pārsvaru (18:23). Šī mača lūzums notika otrajā ceturtdaļā, kuru laikā liepājnieki guva 29 punktus, ar ko pretinieki atbildēja tikai ar deviņiem punktiem, tādējādi puslaika pārtraukumā mājinieku pārsvars uz tablo vēstīja jau 15 punktus – 47:32.

Situācija laukumā otrajā puslaikā nemainījās un liepājnieki droši kontrolēja šo maču. Lai arī ceturtās ceturtdaļas vidū vienu brīdi rezultāta starpība saruka līdz 8 punktiem, taču īstajā brīdī ļoti veiksmīgi nospēlēja šī mača rezultatīvākie spēlētāji Roberts Stumbris un Roberts Krastiņš, kuri atjaunoja “lauvām 2” itin drošu pārsvaru, tādējādi izcīnot savu 12. panākumu šosezon ar rezultātu 92:72.

“Lauvas 2” sastāvā rezultatīvākie ar 25 un 23 gūtajiem punktiem bija, attiecīgi, Roberts Stumbris un Roberts Krastiņš. Savukārt, pretiniekiem 23 punktus guva Rihards Adiņš.

Arī nākošo spēli “lauvas 2” aizvadīs savu skatītāju klātbūtnē, kad 16. decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies “Valmiera BSS” komanda. Spēles sākums pulksten 17:00.