Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepājas lauvas 2” turpina savu uzvaru gājienu

26.10.2011 19:48

Otrdien, 25. oktobrī, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros pie piektā panākuma tikpat aizvadītajās spēlēs tika “Liepājas lauvas 2” basketbolisti, kas itin pārliecinoši savu skatītāju priekšā pārspēja “Saldus” basketbolistus ar rezultātu 95:73, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Abas komandas šā gada LBL 2. divīziju bija iesākušas ļoti veiksmīgi. Liepājnieki pirmajās četrās spēlēs bija izcīnījuši četrus panākumus, kas komandu ierindoja 1. vietā turnīra tabulā. Savukārt, turpat netālu 3. vietā atradās “Saldus” basketbolisti, kas bija aizvadījuši par vienu spēli mazāk, taču līdzīgi kā liepājnieki, zaudējuma rūgtumu līdz šim vēl nebija izjutuši.

Mača sākumu labāk aizvadīja tieši viesu komanda, kura pirmās desmit minūtes noslēdza ar sešu punktu pārsvaru – 14:20. Otrajā ceturtdaļā iniciatīvu jau pārņēma mājinieki, puslaika noslēgumā pārņemot vadību, kas atpūtā ejot uz tablo vēstīja plus 4 liepājniekiem – 41:37.

Pēc garā pārtraukuma “lauvas 2” turpināja pirmā puslaika beigās iesākto un uz brīdi ieguva pat 18 punktu pārsvaru (68:50). Lai arī Saldus basketbolistiem izdevās nedaudz pietuvoties, taču pēdējais vārds tomēr piederēja laukuma saimniekiem, kuri izcīnīja savu piekto panākumu tikpat aizvadītajās spēlēs ar rezultātu 95:73.

Lielisku maču liepājnieku rindās aizvadīja Artūrs Bricis, kurš pretinieku grozā salādējā 31 punktus, kā arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. ”Saldus” sastāvā viena atlēkušā bumba līdz ”double-double” pietrūka Jānim Līcītim – 16+9.

Savu uzvaru gājienu liepājniekiem būs iespēja turpināt jau šajā nedēļas nogalē, kad izbraukumā “lauvas 2” mērosies spēkiem ar “Līvāni” un “Gulbenes Buki” komandām. Tuvākā mājas spēle ir gaidāma tikai 9. novembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies Cēsu basketbolisti. Spēles sākums pulksten 17:00.