Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas metalurga” basketbolistes negaidīti apspēlē “TTT-Rīga Juniores” komandu

25.03.2011 20:29

Negaidītu uzvaru Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) regulārā čempionāta piektdienas spēlē izcīnīja turnīra pastarītes “Liepājas metalurgs”, kas ar 73:60 (15:16, 18:20, 18:15, 22:9) savā laukumā pārspēja “TTT-Rīga Juniores” komandu.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 18 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām bija Līga Zdanovska, kamēr Anete Pinstere tika pie 11 gūtajiem punktiem.

Tikmēr viesu komandas rindās 14 punktus iekrāja Liene Neimane.

Uzvaru laukuma saimnieces sev nodrošināja mača noslēdzošajās desmit minūtēs. Tās vienības sāka pie neizšķirta rezultāta 51:51, bet pēdējā ceturtdaļā “TTT-Rīga Juniores” pārstāves prata gūt tikai deviņus punktus.

Kopvērtējumā pēc šīs spēles pārliecinošā pirmajā vietā atrodas “TTT Rīga” komanda, kuras kontā 27 uzvaras 27 spēlēs, bet “Latvijas Universitātes” (LU) komanda ar 19 uzvarām 26 spēlēs ir otrajā pozīcijā. “RTU-Merks” ar 19 panākumiem 27 mačos ieņem trešo vietu.

Tikmēr ceturto vietu ar 14 uzvarām 26 spēlēs ieņem “TTT-Rīga Juniores” vienība, “Rīga/TTT/Kadetes” ar 11 uzvarām 27 spēlēs ir piektajā vietā, bet “Daugavpils Universitāte” (DU) ar astoņiem panākumiem 26 spēlēs ir sestajā pozīcijā.

Visbeidzot, pagājušās sezonas otrā spēcīgākā komanda “Cēsis” ar piecām uzvarām 26 spēlēs ir septītajā vietā, bet “Liepājas metalurgs” ar trijām uzvarām 27 spēlēs ir pēdējā, astotajā vietā.

Kā ziņots, LSBL turnīrā astoņas komandas izspēlēs četru apļu turnīru, bet pēc tam sešas labākās iekļūs izslēgšanas cīņās.