“Liepājas metalurga” basketbolistes piekāpjas “RTU-Merks” komandai

09.02.2011 19:04

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) čempionāta spēlē trešdien “Liepājas metalurga” basketbolistes savā laukumā ar 65:73 (19:16, 9:16, 18:14, 19:27) sīvā cīņā piekāpjas “RTU-Merks” komandai.

Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā rezultāts bija neizšķirts 46:46, taču noslēdzošajās desmit minūtēs veiksmīgāk nospēlēja “RTU-Merks” komanda, tiekot pie grūti izcīnītas uzvaras.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Kristīna Cirša, bet 15 punktus guva Ieva Vītola, kura izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas.

Savukārt “Liepājas metalurgs” komandā ar 21 punktu izcēlās Zane Alilujeva, bet 17 punkti Sabīnes Egles kontā.

Čempionāta kopvērtējumā pēc šī mača “RTU-Merks” ar 13 uzvarām 19 spēlēs ieņem trešo pozīciju, bet “Liepājas metalurgs” ar divām uzvarām 19 spēlēs ir pēdējā, astotajā pozīcijā.

Tikmēr līderpozīcijā ir “TTT Rīga” basketbolistes, kuras izcīnījušas uzvaras visās 18 spēlēs.

Kā ziņots, LBSL turnīrā astoņas komandas izspēlēs četru apļu turnīru, bet pēc tam sešas labākās iekļūs izslēgšanas cīņās.