Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

“Liepājas papīra” basketbolistes LSBL spēlē sagādā vēl vienu zaudējumu U-16 izlasei

25.01.2012 19:15

Trešdien, 25. janvārī, grūtu uzvaru Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē savu skatītāju priekšā izcīnīja ”Liepājas Papīrs” basketbolistes, kas Liepājas Olimpiskajā centrā ar rezultātu 61:56 pārspēja LSBL pastarītes “Latvijas U16 izlasi”, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Abām komandām šī bija trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās reizēs pārliecinošas uzvaras izcīnīja liepājnieces (73:38 un 77:57) un bija pamats cerēt, ka pozitīvā bilance tiks turpināta arī trešajā cīņā Liepājā.

Arī turnīra tabulā krietni vien labāk līdz šim bija sekmējies “Papīrs” komandai, taču spēles sākums par to neliecināja. Pirmās 20 minūtes laukumā ritēja līdzīga spēkošanās, taču lielākoties vadībā turējās mazāk pieredzējušās “U16 izlases” meitenes un lielajā pārtraukumā Liepājas komandas deficīts bija pieci punkti – 28:33.

Trešajā ceturtdaļā mājiniecēm izdevās lauzt mača gaitu un izrāviens (13:2) ļāva liepājniecēm izvirzīties vadībā (41:35). Viešņas tālāk laukuma saimniecēm atrauties neļāva un mača liktenis izšķīrās tikai pēdējās minūtēs.

Veiksmīgais Rendijas Misus un Daigas Līnes sniegums no tālmetiena līnijas ļāva mājiniecēm turēties vadībā un galarezultātā izcīnīt savu 10. panākumu šajā sezonā ar rezultātu 61:56. Savukārt, “U16 izlasei” tā bija 15. neveiksme tik pat aizvadītajos mačos.

Liepājas komandas rindās rezultatīvākās ar 20 un 17 gūtajiem punktiem bija, jau pieminētās, Rendija Misus un Daiga Līne. Bet decembra mēneša LSBL vērtīgākā spēlētāja Zane Alilujeva uzvaru kaldināja ar 12 gūtajiem punktiem. Savukārt, pretiniecēm 16 punktus guva Kate Krēsliņa.

Nākošās divas spēles “Liepājas Papīrs” basketbolistes aizvadīs izbraukumā pret “LU” un “TTT Rīga” komandām, bet tuvākā mājas spēle gaidāma 11. februārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies principiālās pretinieces “TTT/Juniores”. Spēles sākums pulksten 13:30.