Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

“Liepājas Papīrs” pārtrauc zaudējumu sēriju

19.02.2012 16:06

Svētdien, 19. februārī Armanda Misus trenētās “Liepājas Papīra” basketbolistes (bilance 12-11, #4) izbraukumā uzvarēja U16 izlasi (0-21, #8) ar rezultātu 77:54.

LSBL izslēgšanas spēles iekļūs četras labākās komandas regulārās sezonas kopvērtējumā. ”Play-off” cīņām pirmā kvalificējās “TTT Rīga” komanda (21-1). Cīņā par ceturto vietu lielākā intriga ir sacensībā starp Liepāju, Daugavpili un “TTT juniorēm”. Svētdien liepājniecēm izdevās pārtraukt trīs neveiksmju sēriju, kopvērtējumā nedaudz atraujoties no konkurentēm, tiesa, sāncenses aizvadījušas mazāku skaitu spēļu.

U16 izlase 54, Liepājas Papīrs 77

Pirmo reizi kopš 11. novembra Mudītes Zanderes vadītās kadetu izlases sastāvā spēlēja uzbrucēja Kitija Laksa. Viņas klātbūtne deva jaunas iespējas uzbrukumā un ļāva priekšējās līnijas spēlētājām vairāk koncentrēties spēlei groza apakšā. Rezultātā cīņā par groziem gandrīz izdevās sasniegt līdzsvaru 38-42, tomēr pārējos elementos pārākas bija gados vecākās sāncenses.

Līdz sešpadsmitajai minūtei kadetes spēja atspēlēties 27:27, taču puslaika beigās Vēju pilsētas meitenes veica 3:13 izrāvienu, pirms pārtraukuma iegūstot desmit punktu pārsvaru.

Otro divdesminūti liepājnieces sāka ar 2:15 ofensīvu, palielinot atrāvienu līdz divdesmit trīs punktiem 32:55. Pēdējās četrpadsmit minūtēs viešņas palielināja pārsvaru līdz divdesmit deviņiem punktiem, tomēr galotnē kadetēm izdevās starpību nedaudz samazināt un uzvarēt ceturtajā ceturtdaļā.

LSBL regulārā sezona, 19. februāris, Rīgas 47. vidusskola

U16 izlase – Liepājas Papīrs 54:77 (12:21, 18:22, 7:21, 17:16)

U16 izlase: Kitija Laksa 14 (2p 3/11, 3p 2/6, 1p 2/3; 3ab), Paula Lūķe 13 (2p 4/11, 3p 0/1, 1p 5/8; 10ab), Kate Krēsliņa 9, Vineta Bīriņa 6, Paula Strautmane 4 (11ab, 5pp), Beāte Markāne 3, Marta Bergmane 2, Linda Magone 2, Anna Buša 1, Katrīna Vectirāne, Zane Ozoliņa, Sindija Kudule

Liepājas Papīrs: Zane Alilujeva 20 (2p 8/17, 3p 1/1, 1p 1/5; 15ab), Agija Kruga 16 (2p 4/7, 3p 0/2, 1p 8/10; 7ab), Rendija Misus 11, Krista Krasovska 11 (8ab, 5pp), Kristīna Cirša 8 (5ab, 5rp), Zane Laumane 5, Daiga Līne 3, Maija Līne 2, Zane Lībeka 1, Laura Šēna

Cīņa par “play-off”

“Liepājas Papīra” (12-11, #4) nākamās spēles: 25. februārī mājās pret “SK Cēsis”, 9. martā mājās pret “Latvijas Universitāti”, 14. martā mājās pret “TTT Rīga”, 20. martā viesos pret “TTT juniorēm”, 31. martā mājās pret “Daugavpils Universitāti”.