Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Liepājnieces par pārākām atzīst “Saldus” basketbolistes

30.11.2017 22:20

sportacentrs.com/ LETA

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā ceturtdien, 30. novembrī, Liepājas sporta spēļu skola piekāpās “Saldus” basketbolistēm ar rezultātu 39:69.

Pirmajā tikšanās reizē 8. novembrī liepājnieces savā laukumā bija pārākas ar 69:52. Mājinieces todien labāk aizvadīja spēles vidusdaļu (45:26), turklāt Emīlija Grava viena pati iemeta tikai par diviem divpunktu metieniem mazāk nekā saldenieces kopā (8/13 pret 10/33).

Ceturtdien liepājnieču ierindā nebija Grava, Sabīne Lipe, Annija Ķergalve un Līna Loceniece. Tas pilnībā mainīja spēku samēru cīņā zem groziem. Saldus sasniedza jaunu rekordu cīņā par atlēkušajām bumbām uzbrukumā, paveicot to 35 reizes.

Uzvarētājām 20 punktus iemeta Raivita Koreņika, kamēr 15 punktus un 14 atlēkušās bumbas pievienoja Anete Blūma. Savukārt Liepājas komandā rezultatīvākā ar deviņiem punktiem bija Enija Meļķe.

Pētera Višņeviča trenētā komanda pirmajā puslaikā izcīnīja divreiz vairāk atlēkušo bumbu (40-20, uzbrukumā 20-6) un panāca 20 punktu pārsvaru – 40:20. Mājinieces arī pēc pārtraukuma kontrolēja spēli un izcīnīja trešo uzvaru. Saldus pavisam izcīnīja 68 atlēkušās bumbas (rekords – 74 bumbas – pieder ”TTT juniorēm”).