Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Liepājnieka klubs pieveic līdervienību

14.01.2008 17:46

0

Kārtējo Itālijas otrās spēcīgākās basketbola līgas spēli aizvadījis Liepājas basketbolista Jāņa Porziņģa pārstāvētais klubs “Carmatic Pistoia”, kas izbraukumā ar 80:79 pārspēja pašreizējos turnīra līderus – “Banco di Sardegna Sassari” basketbolistus. Mūsu basketbolista pārstāvētā komanda jau no spēles pirmajām minūtēm izvirzījās vadībā un kontrolēja notikumus laukumā, vēl pirms pēdējās ceturtdaļas klubam “Carmatic” bija desmit punktu pārsvars – 62:52, tomēr spēles beigu daļā mājiniekiem izdevās atspēlēties, un galotne izvērtās patiešām spraiga.

Tiesa, izšķirošajos brīžos liepājnieka pārstāvētais klubs nospēlēja veiksmīgāk un prata uzvaru nosargāt.

Jānis Porziņģis tika iekļauts starta piecniekā un kluba “Carmatic” rindās laukumā pavadīja lielāko spēles laiku – 37 minūtes, kuru laikā, realizējot piecus no deviņiem divpunktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un vienu soda metienu, guva 17 punktus un izcīnīja piecas bumbas zem groziem. Jāatzīmē, ka mūsu basketbolistam šī bija viena no labākajām spēlēm Itālijas otrajā divīzijā, kur pašreiz “Carmatic” ar izcīnītām septiņām uzvarām 15 mačos ieņem sesto vietu.