Piektdiena, 30. oktobris Ulla, Nadīna
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājnieki izrāpjas no bedres un izbraukumā pieveic “Valmiera Glass/ViA”

“Pafbet” Latvijas un Igaunijas basketbola līgā otro uzvaru izcīnījusi “Liepāja”. Liepājnieki izbraukumā tikās ar “Valmiera Glass/ViA” basketbolistiem un pieveica tos ar rezultātu 88:86.

Liepājnieki izrāpjas no bedres un izbraukumā pieveic “Valmiera Glass/ViA”
Foto: Ģirts Gertsons
17.10.2020 21:11

sportacentrs.com

Atslēgvārdi

Valmierieši sezonu sāka ar uzvaru pār “Latvijas Universitāti”, bet pēc tam pārliecinoši piekāpās “Ogrei” un “VEF Rīga”. Tikmēr liepājnieki ar vienu punktu piekāpās “Ventspilij”, bet ar vienu punktu pieveica LU, kā arī cieta sagrāvi pret “VEF Rīga”. Pagājušajā sezonā “Valmiera Glass/ViA” abās tikšanās reizēs pieveica “Liepāju”, bet šajā sezonā liepājniekiem bija visas iespējas revanšēties.

Komandas spēli sāka dinamiski, bet pirmajās minūtēs neizmantoja ļoti daudzus uzbrukumus. Labāk klājās valmieriešiem, kuri noturēja savu grozu neieņemtu mazliet vairāk nekā piecas minūtes, izvirzoties vadībā ar 13:0. Viesi guva nākamos piecus punktus, bet uzreiz tālāku izrāvienu neveica. Pēc pāris nerealizētiem uzbrukumiem tālmetienu realizēja “Liepājas” jaunieguvums Marts Ozolinkevičs, bet Renārs Birkāns piespieda pretiniekus uz nesportisku piezīmi, realizēja divus soda metienus un no auta piespēlēja bumbu virs groza Iļjam Gromovam, kurš to trieca grozā, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (12:13). Līdz pirmās ceturtdaļas beigām viesiem bija arī iespēja izvirzīties vadībā, bet “Valmiera Glass/ViA” to nepieļāva un noslēdza ceturtdaļu savā labā – 19:14.

Otrajā ceturtdaļā liepājnieki turpināja pakaļdzīšanos ar precīziem tālmetieniem, bet valmieriešiem allaž izdevās atbildēt ar rezultatīviem uzbrukumiem, saglabājot nelielu vadību (30:27). Kad spēlētas bija teju četras minūtes, tālmetienu realizēja Valters Vuciņš, panākot izlīdzinājumu. Ceturtdaļas otrajā pusē komandas apmainījās ar precīziem tālmetieniem, bet tad “Liepāja” veica izrāvienu, pirmo reizi izvirzoties vadībā (48:36). Valmieras komanda pārtrauca pretinieku izrāvienu puslaika pēdējā pusotrā minūtē, atguva piecus punktus, bet tāpat devās atpūtā iedzinējos ar rezultātu 45:49.

Otro puslaiku ar ciešu aizsardzību sāka viesi, kas uzreiz ļāva pārtvert bumbu, bet pozicionālu uzbrukumu ar triecienu grozā no augšas noslēdza Gromovs. Otrā laukuma galā ar precīzu tālmetienu atbildēja Edmunds Elksnis. Pozicionālā spēlē valmieriešiem radās problēmas ar pretinieku aizsardzības uzlaušanu, kamēr liepājnieki uzbrukumā dominēja groza apakšā. Mājinieki sāka agresīvāk doties caurgājienos, kas ļāva nepalaist pretiniekus lielākā atstatumā (53:57). Sākoties trešās ceturtdaļas otrajai pusei, tālmetienu realizēja Elksnis, piespiežot “Liepāju” ņemt pārtraukumu. Pāris minūtes komandām ar punktu gūšanu nesekmējās, bet tukšo periodu ar tālmetienu pārtrauca Guntis Sīpoliņš, kamēr Valmieras komandas uzbrukumu turpināja diriģēt Elksnis, ar kura pūlēm bija pietiekami, lai “Valmiera Glass/ViA” pārņemtu vadību. Pēc 30 spēlētām minūtēm mājinieki bija vadībā ar 65:64.

Spēles izšķirošais nogrieznis sākās ar līdzvērtīgu abu komandu spēkošanos. Valmieras komandu nedaudz piebremzēja Elkšņa nesekmīgās individuālās darbības, bet arī liepājnieki nerealizēja savas iespējas. Kad Elksnim tika dota atpūta, septiņus punktus guva Valters Vēveris, bet ceturtdaļas vidū tālmetienu realizēja Māris Ziediņš, dodot Valmieras komandai jau astoņu punktu pārsvaru (79:71). Liepājnieki atbildi parādē nepalika, veicot atbildes izrāvienu un pēdējā minūtē pārņemot vadību pēc Vuciņa precīzā metiena (82:81). Pēdējā minūtē Dāvis Geks realizēja četrus soda metienus, kamēr Elksnis nespēja ar tālmetienu panākt neizšķirtu. Tādējādi “Liepāja” spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 88:86.

Uzvarētāju labā 20 punktus guva un 12 atlēkušās bumbas izcīnīja Guntis Sīpoliņš, bet 12 punkti Robertam Bērziņam. Valmieras komandas rindās ar 21 punktu un 16 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Edmunds Elksnis, bet 19 punkti Valteram Vēverim.

“Pafbet” Latvijas un Igaunijas basketbola līga, 17. oktobris

“Valmiera Glass/ViA” – “Liepāja” 86:88 (19:14, 26:35, 20:15, 21:24)

“Valmiera Glass/ViA”: Elksnis 21 (16 rp), Vēveris 19, Engers 12, Dubults 11, Ziediņš 9, Jonāts 6 (7 ab), Greitāns 6, Liepiņš 2, Salenieks.
“Liepāja”: Sīpoliņš 20 (12 ab), Bērziņš 12, Birkāns 11 (6 rp), Gromovs 11 (12 ab), Geks 10 (4 pb), Blumbergs 7, Krastiņš 7, Ozolinkevičs 5, Vuciņš 5.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz