Piektdiena, 7. augusts Madars, Alfrēds, Fredis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nedēļas nogalē basketbolistiem svarīgas un intriģējošas spēles

Nedēļas nogalē basketbolistiem svarīgas un intriģējošas spēles
Foto: Ģirts Gertsons
11.10.2019 12:49

“Liepājas basketbols”

Kā pirmās laukumā dosies mūsu dāmas SBK ”Liepāja/LSSS”, kuras sestdien, 12.oktobrī, pulksten 17 jaunizveidotā sieviešu turnīrā ”Douglas Basketbola Līgā” Elites grupā uzņems ”Tartu Universitātes” komandu.

Ja liepājniecēm šī būs pirmā spēle šajā turnīrā, tad Igaunijas klubam sestdien būs otrā spēle turnīrā. Pirmajā mačā savā laukumā ”Tartu Universitāte” 6.oktobrī burtiski izrāva uzvaru pār citu Latvijas komandu ”RSU”, atspēlējoties no liela deficīta (2.ceturtdaļas vidū 15:28 un -13, bet 4.ceturtdaļas 4.minūtē -9 (58:67)), bet uzvarot ar 79:76.

Šajā spēlē ar fantastisku sniegumu atzīmējās Anna Greta Asi, kas guva 29 punktus, realizējot 4 no 6 tālmetieniem, 4 no 11 pustālajiem metieniem un iemetot 9 no 11 soda metieniem.

Arī citos spēles elementos Asi bija tuvu perfektai (14 atlēkušās bumbas, 10 izprovocētas piezīmes, 6 rezultatīvas piespēles un 2 pārtvertas bumbas). Viņai punktu izteiksmē palīdzēja Elerīna Vaino (20 punkti) un Kadī Kals (10 punkti). Kopā šī trijotne guva 59 punktus no komandas 79.

Savukārt, mūsu komanda ir aizvadījusi pietiekami sekmīgu EWBL (Astrumeiropas Sieviešu Basketbola Līgas) 1.posmu Liepājā, kur trijās spēlēs izcīnīja vienu uzvaru (ar 69:64 pār Ungārijas ”Pinkk Pecsi 424”) un līdzīgās cīņās piekāpjoties Baltkrievijas ”Horizont” un Nīderlandes ”Orange Lions”.

Šajās trijās spēlēs mūsu komandas līderes bija vienīgā komandas leģionāre Megana Rozenboma (15,3 punkti, 8,3 atlēkušās bumbas, 3,3 rezultatīvas piespēles vidēji ik spēli), liepājniece Līna Loceniece (12,7 punkti, realizējot tālmetienus ar augstu procentu (53,3%)) un pieredzējušās basketolistes Rūta Veidere (10,7 punkti un 5 atlēkušās bumbas) un Ilze Gotfrīda (9 punkti un 5,7 atlēkušās bumbas).

Jācer uz mūsējo veiksmi un skatītāju atbalstu cīņā par pirmo uzvaru ”Douglas Basketbola Līgā”.

Svētdien, 13.oktobrī, pulksten 14 cīņu par pirmo uzvaru sezonā aizvadīs kungu BK ”Liepāja” komanda, kurai pretiniekos ”PafBet Latvijas – Igaunijas” līgā būs arī apvienoto valstu komanda ”Valga – Valka/Makss & Moorits”.

Līdz šim jaunajā basketbola sezonā veiksme nav bijusi abu komandu sabiedrotā, jo robežpilsētas komanda aizvadītajās trijās spēlēs ir piedzīvojusi trīs zaudējumus (pret ”Tartu Universitāti” savā laukumā 84:90, pret ”Kalev/Cramo” viesos 67:93 un pēdējā spēlē savā laukumā 6.oktobrī pret ”VEF Rīga” 57:97), un arī mūsējiem tikai zaudējumi četrās spēlēs (pret Rakveres ”Tarvas” 65:81, pret BK ”Ventspils” 46:97, pret ”Avis Utilitas Rapla” 66:80 un pret ”VEF Rīga” 70:76).

Ņemot vērā snieguma uzlabošanos pēdējās divās spēlēs, kā arī faktu ka pret esošo Latvijas čempionvienību ”VEF Rīga” liepājniekiem bija reāla cīņa par uzvaru spēlē, svētdienas spēles vienīgais uzdevums un mērķis ir izcīnīt uzvaru!

Liepājnieku pēdējais papildinājums sastāvā Rihards Kuksiks vidēji aizvadītajās divās spēlēs ir atzīmējies ar 13 punktiem, kas ir labākais rādītājs komandā kā arī ir apliecinājis sevi kā daudzpusīgu spēlētāju un labu palīgu mūsu vienībai (5,5 izcīnītas bumbas zem groziem un 3 rezultatīvas piespēles).

Groza apakšā mūsu komandas balsts ir stabila Latvijas basketbola vērtība Andrejs Šeļakovs, kuram vidēji četrās aizvadītās cīņās ir 11 atlēkušo bumbu un 9 gūti punkti.

Pāri par 10 punktiem vidēji spēlē gūst arī Guntis Sīpoliņš (10,5 punkti, 7,5 atlēkušās bumbas) un Eduards Hāzners (10,5 punkti, realizējot 47,5% tālmetienu).

Mūsu pretinieku rindās rezultatīvākie spēlētāji līdz šim ir leģionāri Maikls Bests 15 punkti, Branko Jereminovs 14,3 punkti, Filips Gafurovs 11,3 punkti un pieredzējušais Igaunijas basketbolists 10,7 punkti.

Šī spēle būs īpaša ar vairākiem faktiem, proti, iepriekšējā sezonā viens no ”Valgas” komandas līderiem bija Guntis Sīpoliņš, kurš tieši no ”Valgas” pārcēlās uz Liepāju pagājušās sezonas izskaņā, kā arī pirms divām sezonām robežpilsētas komandu vadīja mūsu komandas galvenais treneris Kristaps Zeids,

Igaunijas komandā pie nelielas lomas šosezon tiek arī liepājnieks Elvis Šukteris, savukārt, kopš vakardienas ”Valga-Valka” komandas pieteikumā ir atrodams arī liepājnieka Kristapa Miglinieka vārds.

Pagājušajā sezonā abās savstarpējās spēlēs pārāki bija mūsējie, uzvarot Liepājā ar 85:76, bet viesos ar 102:80.

Šajā nedēļā kā pēdējie laukumā dosies mūsu juniori, uzreiz pēc kungu spēles, pulksten 16.30 ”Ramirent LBL2” turnīrā uzņemot citu Kurzemes klubu – BK ”Saldus”.

Abas komandas šajā sezonā ir aizvadījušas pa vienai cīņai, Saldum uzvarot savā laukumā ar 92:69 ”Ventspils Augstskolu”, bet mūsu komandai BK ”Liepāja/LSSS” piekāpjoties viesos vieniem no šī turnīra favorītiem BK ”Jelgava/LLU” ar 60:102.

Šajā sezonā mūsu komanda ir viena no gados jaunākajām vienībām turnīrā, jo tās kodolu veido ”Liepājas Sporta spēļu skolas” audzēkņi, un lielākajam vairumam absolvējot LSSS šajā pavasarī, jaunā galvenā trenera Krista Pīternieka rīcībā no iepriekšējās sezonas palika tikai pieci spēlētāji.

Lielāko skaitu šīs komandas sastāva veido 2003.gadā dzimušie jaunieši. Tāpēc mūsu komandas galvenais uzstādījums ir cīņa par katru laukuma centimetru un pieredzes gūšana pret pieredzējušiem pretspēlētājiem.

Tiekamies Liepājas Olimpiskajā Centrā un baudīsim basketbolu kopā! Atbalsti Sa-Vējos!

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz