Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Niedolai 17 punkti un 12 atlēkušās bumbas “Reze” uzvarā pār “Seat Lami-Ved”

18.11.2010 13:19

Liepājas basketboliste Sabīne Niedola trešdien guva 17 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, palīdzot Francijas komandai Nantes “Reze” FIBA Eiropas kausa izcīņas H apakšgrupas spēlē ar 72:62 savā laukumā pieveikt Ungārijas vienību Ģēras “Seat Lami-Ved”, ko pārstāv vēl viena latviete Ieva Kubliņa.

Niedola šajā mačā spēlēja 35 minūtes, kuru laikā realizēja sešus no 14 divpunktu metieniem un piecus no astoņiem divpunktu metieniem, bet grozam garām raidīja vienīgo tālmetienu, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju savā komandā.

Bez 12 atlēkušajām bumbām Niedola arī izpildīja trīs rezultatīvas piespēles un pārtvēra trīs pretinieku piezīmes, kā arī nopelnīja divas personīgās piezīmes, cīņu noslēdzot ar 22 efektivitātes koeficienta punktiem.

Savukārt Kubliņa spēlēja 28 minūtes, kuru laikā guva 12 punktus, realizējot divus no trijiem divpunktu metieniem, kā arī vienīgo tālmetienu un visus piecus soda metienus.

Vēl latviete izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles, pieļāva trīs kļūdas un nopelnīja divas personīgās piezīmes.

Vēl vienā H grupas spēlē Vācijas komanda “Saarlouis Royals” ar 76:73 pieveica Portugāles vienību “A.D.Vagos”.

Pēc šiem mačiem kopvērtējumā pirmajās divās vietās atrodas Kubliņas un Niedolas komandas, kas izcīnījušas pa trijām uzvarām četrās spēlēs. Tām ar divām uzvarām seko “Saarlouis Royals”, bet “A.D.Vagos” vienība zaudējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs.