Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Niedolai 6 punkti pret Francijas favorītēm

05.12.2010 18:43

Sabīne Niedola un sieviešu basketbola klubs “Nantes Reze” (4-4) svētdien Francijas virslīgas mājas spēlē tikās ar turnīra galvenajām favorītēm “Bourges Basket” (9-0), aizraujošā sacensībā piedzīvojot zaudējumu ar 69:73 (18:14, 22:24, 10:18, 18:17).

Nedēļu pirms sezonas sākuma ”Bourges” un ”Nantes” tikās pārbaudes spēlē, pārliecinošu uzvaru ar 64:40 svinot titulētajai Pjēra Vensāna vienībai. Arī regulārajā čempionātā Burža soļoja no uzvaras uz uzvaru, Luāras lejtecē ierodoties ar 8-0 bilanci.

Pirmajā puslaikā viešņas izrāvās vadībā ar 2:10, taču turpinājumā ”Nantes” sāncenses noķēra, sekmīgi spēlēja uzbrukumā un divdesmitminūti noslēdza ar rezultātu 40:38 savā labā. Niedola divpadsmit minūšu laikā realizēja 2 no 3 metieniem, gūstot 4 punktus. Trešajā ceturtdaļā “Bourges” pārņēma iniciatīvu, ar Lardī, Žoenas un Ndongī pūlēm izvirzoties vadībā, tālāk to vairs neatdodot.

Sabīne Niedola spēlēja 27:24 minūtes, guva 6 punktus (2p 3/6, 3p 0/1), izcīnīja 3 atlēkušās bumbas, 1 reizi kļūdījās, pārtvēra 1 pretinieču piespēli, saņēma 3 personiskās piezīmes un nopelnīja lietderības koeficientu 5.