Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Niedolas 28 gūtie punkti palīdz pieveikt “TTT – Rīga Juniores”

02.02.2010 20:30

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) spēlē otrdien 28 punktus guva Sabīne Niedola, palīdzot “Liepājas metalurgam” ar rezultātu 74:72 (19:12, 24:15, 11:28, 20:17) izbraukumā pārspēt “TTT – Rīga Juniores” komandu.

Šajā mačā pēc sekmīga pirmā puslaika, kuru liepājnieces noslēdza ar 43:27, pēc trešās ceturtdaļas viņām jau bija punkta deficīts. Pēdējās desmit minūtes gan atkal sekmīgāk aizvadīja “Liepājas metalurga” basketbolistes. Vēl piecas sekundes pirms mača beigām viņas atradās vadībā ar 74:65, līdz ar to, kaut arī pēdējās sekundēs mājinieces pamanījās gūt septiņus punktus, ar to nebija pietiekoši panākumam.

Šajā mačā uzvarētājām Niedola ne tikai guva 28 punktus, bet arī izcīnīja desmit atlēkušās bumbas. Savukārt 17 punkti Lauras Pelšes rēķinā. Tikmēr “TTT – Rīga Juniores” vienībā 18 punktus guva Guna Lagzdiņa, kura arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Pēc šī mača liepājnieces ar sešām uzvarām 17 spēlēs nostiprinājās piektajā vietā, bet “TTT – Rīga Juniores” ar trijiem panākumiem atrodas sestajā vietā. Tāda pat uzvaru un zaudējumu attiecība gan ir arī pēdējā, septītajā vietā esošajai LU komandai.