Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Pirmās 14 oficiālās minūtes leģionāra statusā

25.09.2011 16:47

Spānijas otrās līgas komanda “C.B. Clavijo” ar Mareku Mejeri ierindā aizvadījusi pirmo čempionāta spēli, savā laukumā ar 93:73 uzvarot vienību “Baloncesto Leon”.

Jau pirmajā puslaikā liepājnieka komanda ieguva 19 punktu pārsvaru un otrajā puslaikā to pārliecinoši noturēja. Savās pirmajās 14 laukumā pavadītajās minūtēs oficiālā spēlē leģionāra statusā Mareks guva septiņus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Pirmssezonā pēc dalības Eiropas čempionātā jaunais basketbolists Spānijas komandas rindās aizvadīja divas spēles. Pret šīs valsts augstākās līgas komandu Vitorijas “Caja Laboral” viņš 15 minūtēs sakrāja astoņus punktus, tika pie piecām atlēkušajām bumbām un vienreiz bloķēja pretinieka metienu, bet otrajā mačā guva deviņus punktus cīņā ar otrās līgas komandu “Huesca”.